Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Оприлюднення проектів нормативно-правових актів - Проект наказу МОНУ "Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва з виробництва дисків для лазерних систем зчитування, матриць" (обговорення тривало до 20 вересня 2013 року) - Проект наказу


МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

НАКАЗ

м.Київ

____  ________________ 20____ р.                                                                                               № _________________

Про затвердження
Ліцензійних умов 
провадження  господарської
діяльності з виробництва
дисків для лазерних систем
зчитування, матриць

Відповідно до статті 6 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності», статті 3 Закону України «Про особливості державного регулювання діяльності суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом, експортом, імпортом дисків для лазерних систем зчитування» і постанови Кабінету Міністрів України від 14 листопада 2000 р. № 1698 «Про затвердження переліку органів ліцензування»

НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з виробництва дисків для лазерних систем зчитування, матриць, що додаються.

2. Державній службі інтелектуальної власності України в установленому порядку забезпечити подання цього наказу на державну реєстрацію до Міністерства юстиції України.    

3. Контроль за виконанням цього наказу покласти на Голову Державної служби інтелектуальної власності України Ковіню М. В.

4. Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

.

Міністр                                             Д. В. Табачник

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.