Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Оприлюднення проектів нормативно-правових актів - Проект Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм..." (обговорення тривало до 27 березня 2013 року) - Проект Закону


 

Проект
 
ЗАКОН УКРАЇНИ
 
Про внесення змін до Закону України «Про розповсюдження
примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм,
комп’ютерних програм, баз даних»
______________________________________________
 
 
Верховна Рада України  постановляє:
 
І. Внести до Закону України «Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних» (Відомості Верховної Ради України, 2004 р., № 7, ст. 46; 2011 р., № 41, ст. 413; 2012 р., №  21, ст. 204) такі зміни:
 
1. У статті 5:
1) доповнити частину першу новим абзацом такого змісту:
 
«Документи, зазначені у пунктах «а» і «ґ», подаються разом з їх електронними копіями, що готуються у Microsoft Word (формат RTF, шрифт Times New Roman чотирнадцятого розміру).»;
 
2) після частини п’ятої доповнити новою частиною такого змісту:
«6. Назви примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм,  комп’ютерних програм, баз даних, зазначених у переліку найменувань аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних із зазначенням творів, зафіксованих на цих примірниках, відповідно до пункту «ґ» частини першої цієї статті, та найменування заявників, розміщуються на офіційному веб-сайті Установи.».
 
У зв’язку з цим частини шосту – дев’яту вважати відповідно частинами сьомою – десятою;
 
3) доповнити новою частиною такого змісту:
 
«11. Установа розміщує на своєму офіційному веб-сайті назви примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм,  комп’ютерних програм, баз даних, зазначених у переліку найменувань аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних із зазначенням творів, зафіксованих на цих примірниках, відповідно до пункту «ґ» частини першої цієї статті, найменування заявників, щодо яких прийнято рішення про видачу контрольних марок, дати видачі контрольних марок, серії та номеру контрольних марок. Суб’єкти авторського права і суміжних прав з метою захисту своїх прав мають право звертатися до осіб, які одержали контрольні марки на зазначені примірники аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних.».
 
2. Частину четверту статті 6 викласти у такій редакції:
«На кожну контрольну марку наноситься інформація, яка відповідає інформації, нанесеній на поліграфічну обкладинку, назві примірника аудіовізуального твору, фонограми, відеограми, комп’ютерної програми, бази даних, та яка є ідентичною з інформацією, зазначеною у поданих заявниками документах.
У разі маркування контрольною маркою примірника, який містить збірник аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних, на кожну контрольну марку наноситься інформація, яка відповідає інформації, нанесеній на поліграфічну обкладинку, назві примірника аудіовізуального твору, фонограми, відеограми, комп’ютерної програми, бази даних, а назви творів, зафіксованих на такому примірнику, зазначаються у документах, надання яких передбачено у пункті «ґ» частини першої цієї статті.».
 
3. У статті 7:
1) у частині першій слова «одного відсотка» замінити словами «двох відсотків»;
 
2) доповнити новою частиною такого змісту:
 
«Порядок використання коштів визначається Установою.».

ІІ. Прикінцеві положення
 
1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.
 
2. Кабінету Міністрів України протягом трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом:
привести свої нормативно-правові акти у відповідність із цим Законом;
забезпечити прийняття нормативно-правових актів, що випливають із цього Закону.

Голова
Верховної Ради України 
 
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.