Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Літня школа - Літня школа ВОІВ в Одесі (20-30 липня 2009 року) - Навчальний процес – в активному русі


Для участі у проведенні Міжнародної літньої школи з інтелектуальної власності, яка розпочала свою роботу на цьому тижні в Одесі, залучено не тільки вітчизняних, а й зарубіжних викладачів.

Перші лекції щодо основних проблем і міжнародного захисту авторського права та суміжних прав прочитала помічник декана Всесвітньої академії ВОІВ Гао Ханг.

Перед від’їздом з України вона поділилася враженнями про те, як просувався навчальний процес: 

- Все йде добре, студенти дуже активні, вони захоплені навчальним процесом, і ми сподіваємось, що все триватиме в такому ж руслі. Я з величезним нетерпінням очікуватиму на наступне літо для повернення до Одеси, до нашої літньої школи інтелектуальної власності, але вже 2010. Освіта в сфері інтелектуальної власності дуже важлива, і ми будемо продовжувати нашу плідну співпрацю з Держдепартаментом з метою навчання ще більшої кількості студентів з різних країн світу.

З вітчизняних викладачів першим прочитав лекції професор Київського національного університету ім. Т. Шевченка Олександр Слободянюк. Він розповів студентам про основні проблеми, які стосуються одержання патентів, а також про міжнародну та регіональну патентні системи.


На запитання, чому для навчання обрали літню школу з інтелектуальної власності саме в Україні, відповіли студенти. 

Роман Хробатка, Словаччина

Роман Хромадка, Словаччина:

- Я студент юридичного вузу, навчаюсь на останньому курсі. На такому заході як ця школа, я вперше. Мені було цікаво відвідати саме вашу країну, бо Словаччина й Україна – сусіди, і тому маю надію, що в подальшому ми будемо дуже тісно співпрацювати у сфері інтелектуальної власності.

Девід Ажело, Італія

Девід Аджело, Італія:

- Я обрав школу в Україні не випадково. Зараз у вас розвивається ринок інтелектуальної власності, ви маєте гарні перспективи в даній сфері. Тому мені хотілося б більше дізнатися про країну, людей, про особливості вашого ринку, щоб налагодити зв'язки з надією на подальшу співпрацю.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.