Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Зустріч європейського експерта з правовласниками та представниками ОКУ (17.12.2015)


Зустріч європейського експерта з правовласниками та представниками ОКУ

17 грудня 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) продовжилася робота в рамках проекту Twinning: європейський експерт Іоанніс Кікіс, який перебуває на цьому тижні в Україні, зустрівся з правовласниками та представниками українських організацій колективного управління (ОКУ).

Обговорювалися Директиви ЄС з авторського права та суміжних прав, зокрема підходи до визначення та підтвердження статусу «правовласник» у європейських країнах. Іоанніс Кікіс на прикладі Греції розповів, за яким принципом з ОКУ співпрацює такий специфічний правовласник, як видавець. А також підкреслив, що Директиви ЄС визначають узагальнений підхід країн до того чи того явища, проте «глибину» імплементації кожна держава визначає самостійно, виходячи з власних правових традицій та особливостей чинного законодавства.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.