Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Оприлюднення проектів нормативно-правових актів - Проект постанови Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України з питань інтелектуальної власності" (обговорення тривало до 22 лютого 2013 року) - Проект постанови


Проект

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 2013 р. №

Київ

Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України
з питань інтелектуальної власності 


_________________________________________________________________________

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є

 1. Внести до постанов Кабінету Міністрів України з питань інтелектуальної власності зміни, що додаються.
 2. Визнати такими, що втратили чинність:

  постанову Кабінету Міністрів України від 18 липня 1995 р. № 532 «Про державну реєстрацію прав автора на твори науки, літератури і мистецтва» (Зібрання постанов Уряду України, 1995 р., № 10, ст. 247);

  постанову Кабінету Міністрів України від 23 листопада 1998 р. № 1849 «Про внесення змін і доповнень до постанови Кабінету Міністрів України від 18 липня 1995 р. № 532» (Офіційний вісник України, 1998, № 47, ст. 1727).

 

Прем’єр-міністр України М. АЗАРОВ


ПроектЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 2013 р. №ЗМІНИ,
що вносяться до постанов Кабінету Міністрів України
з питань інтелектуальної власності

 1. У пункті 27 Положення про представників у справах інтелектуальної власності (патентних повірених), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10 серпня 1994 р. № 545 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 1997 р. № 938) (Офіційний вісник України, 1997 р., № 35, стор. 95), слово «збір» замінити словами «адміністративний збір».
 2. У пункті 19 Порядку виробництва, зберігання, видачі контрольних марок та маркування примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2000 р. № 1555 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 24 березня 2004 р. № 369) (Офіційний вісник України, 2004 р., № 12, ст. 741), слова «про перерахування вартості контрольних марок» замінити словами «про сплату адміністративного збору».
 3. У постанові Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2001 р. № 1756 «Про державну реєстрацію авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір» (Офіційний вісник України, 2001 р., № 52, ст. 2369; 2011 р., № 71, ст. 2673): 


  1) у Порядку державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, затвердженому зазначеною постановою:

  у пункті 5:

  підпункт «г» викласти у такій редакції:
  «г) видає або надсилає за зазначеною в заяві адресою рішення про реєстрацію авторського права на твір, рішення про реєстрацію договору, який стосується права автора на твір, або обґрунтоване рішення про відмову у реєстрації авторського права на твір, обґрунтоване рішення про відмову у реєстрації договору, який стосується права автора на твір;»;

  у підпункті «ж» після слова «свідоцтва» доповнити словами «, дублікат рішення»;

  доповнити пункт 7 новим підпунктом «ґ» такого змісту:
  «ґ) документ про сплату адміністративного збору за видачу рішення про реєстрацію договору, який стосується права автора на твір, або копія документа, що підтверджує право на звільнення від сплати адміністративного збору за видачу рішення;». 

                  У зв’язку з цим підпункт «ґ» вважати підпунктом «д»;

  у пунктах 8 і 9 після слів «авторського права» доповнити словами «і договорів, які стосуються права автора»;

  у першому реченні абзацу другого пункту 20 після слів «стосується права автора на твір» доповнити словами «та за наявності документа про сплату адміністративного збору за видачу рішення або копії документа, що підтверджує право на звільнення від сплати адміністративного збору за видачу рішення,»;

  доповнити пункт 24 після абзацу десятого новим абзацом такого змісту:

  «видачі дубліката рішення;».

                У зв’язку з цим абзац одинадцятий вважати абзацом дванадцятим;

  пункт 29 доповнити новим абзацом такого змісту:
  «За клопотанням заявника Державна служба видає або надсилає на адресу, зазначену в клопотанні, дублікат рішення.»;

  у тексті Порядку слова «державного мита» і «мита» замінити словами «адміністративного збору»;

  2) у розмірах та порядку сплати зборів за підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, затверджених зазначеною постановою:

  у назві після слова «твір» доповнити словами «, а також за видачу свідоцтва про реєстрацію авторського права та видачу рішення про реєстрацію договору, який стосується права автора на твір»;

  пункт 1 викласти у такій редакції:

  «1. За підготовку до державної реєстрації авторського права і договорів, які стосуються права автора на твір, сплачуються збори. За видачу свідоцтва про реєстрацію авторського права на твір та видачу рішення про реєстрацію договору, який стосується права автора на твір, сплачується адміністративний збір.
  Види зборів та їх розміри наведено в таблиці.
   
   
  Вид збору
  Розмір збору, неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
  для фізичних осіб
  для юридичних осіб
  1. За підготовку до державної реєстрації авторського права
  6,5
  19
  2. За підготовку до державної реєстрації договорів, які стосуються права автора на твір
  8,5
  23
  3.За видачу свідоцтва про державну реєстрацію авторського права
  1
  3
  4. За видачу рішення про державну реєстрацію договору, який стосується права автора на твір
  1
  3
  5. За внесення з ініціативи заявника змін і доповнень до заявки
  1
  3
  6. За внесення змін до Державного реєстру свідоцтв про реєстрацію авторського права на твір або виправлення очевидних помилок з ініціативи автора твору
  1
  2
  7. За внесення змін до Державного реєстру договорів, які стосуються права автора на твір, або виправлення очевидних помилок з ініціативи сторін договору
  0,5
  1
  8. За видачу дубліката свідоцтва
  0,6
  2
  9. За видачу дубліката рішення
  0,6
  2

 ____________________________________________________________________________________________

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.