Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Оприлюднення проектів нормативно-правових актів - Проект Закону України "Про права інтелектуальної власності та репутацію Об'єднання європейських футбольних асоціацій" (обговорення тривало до 23 липня 2011 року) - Повідомлення про оприлюднення проекту Закону України


Проект

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проекту Закону України
“Про права інтелектуальної власності та репутацію Об’єднання європейських футбольних асоціацій”
з метою одержання зауважень і пропозицій та аналізу регуляторного впливу цього закону

Відповідно до параграфу 53 глави 3 розділу 5 Регламенту Кабінету Міністрів України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 18 липня 2007 р. № 950 та статті 9 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Міністерство освіти і науки, молоді та спорту повідомляє про те, що 23 червня 2011 р. в мережі Інтернет на веб-сайті Державної служби інтелектуальної власності (http://www.sips.gov.ua) розміщено проект Закону України “Про права інтелектуальної власності та репутацію Об’єднання європейських футбольних асоціацій” (далі – проект Закону) та аналіз регуляторного впливу цього закону.

Впровадження цього проекту Закону надасть можливість удосконалити процес організації та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу шляхом забезпечення захисту прав інтелектуальної власності та інших прав УЄФА і його комерційних партнерів та реалізувати гарантії, надані УЄФА.

Просимо направляти свої зауваження і пропозиції щодо проекту Закону до Державної служби інтелектуальної власності за адресою: вул. Урицького, 45, м. Київ, 03680 чи за електронною адресою: post@sdip.gov.ua та до Державного комітету з питань регуляторної політики та підприємництва за адресою: вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011 чи за електронною адресою: mail@dkrp.gov.ua.

Зауваження і пропозиції щодо проекту Закону приймаються до 23 липня 2011 р.

Міністр освіти і науки,
молоді та спорту
    Д.В.Табачник

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.