Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Оприлюднення проектів нормативно-правових актів - Проект наказу МОНмолодьспорту "Про скасування наказу Міністерства освіти і науки України від 22 грудня 2008 року № 1175" (обговорення тривало до 27 грудня 2012 року) - Повідомлення про оприлюднення


Повідомлення
про оприлюднення проекту наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
«Про скасування наказу Міністерства освіти і науки України від 22.12.2008 № 1175»,
а також аналізу його регуляторного впливу

На виконання вимог статті 9 Закону України від 11.09.2003 № 1160-IV „Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України (Міністерство) повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства – www.mon.gov.ua – та на офіційному веб-сайті Державної служби інтелектуальної власності України – www.sdip.gov.uaПроекту наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України „Про скасування наказу Міністерства освіти і науки України від 22.12.2008 № 1175” (Проект наказу) та аналізу регуляторного впливу з метою отримання зауважень та пропозицій. 

Зауваження та пропозиції до Проекту наказу можна надсилати на такі адреси:
1. Державна служба інтелектуальної власності України, вул. Урицького, 45, м. Київ, 03680; e-mail: post@sdip.gov.ua.
2. Державна служба України з питань регуляторної політики та розвитку підприємництва, вул. Арсенальна, 9/11, м. Київ, 01011; e-mail: mail@dkrp.gov.ua.

Зауваження та пропозиції приймаються протягом одного місяця від дня оприлюднення проекту регуляторного акта – до 27 грудня 2012 року.

 

Голова Державної служби
інтелектуальної власності України                        М.В.Ковіня

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.