Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Оприлюднення проектів нормативно-правових актів - Проект наказу МОНмолодьспорту "Про затвердження Правил складання та подання заявки на знак для товарів і послуг" (обговорення тривало до 19 березня 2012 року) - Повідомлення про оприлюднення


Повідомлення
про оприлюднення проекту наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України
„Про затвердження Правил складання та подання заявки на знак для товарів і послуг”
та аналізу регуляторного впливу цього наказу

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України повідомляє про те, що 15 лютого 2012 року в мережі Інтернет на офіційному веб-порталі Державної служби інтелектуальної власності України (http://www.sips.gov.ua), діяльність якої спрямовується і координується Кабінетом Міністрів України через Міністра освіти і науки, молоді та спорту України, буде розміщено проект наказу “Про затвердження Правил складання та подання заявки на знак для товарів і послуг” (далі – проект наказу) та аналіз регуляторного впливу цього наказу.

Видання такого наказу забезпечить реалізацію положень Закону України “Про охорону прав на знаки для товарів і послуг”, а також упорядкування законодавства у зазначеній сфері.

Просимо направляти свої зауваження і пропозиції щодо проекту наказу до Державної служби інтелектуальної власності України за адресою: вул. Урицького, 45, м. Київ, 03680 чи за електронною адресою: post@sips.gov.ua та до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України за адресою: вул. Грушевського, 12/2, м. Київ, 01008 чи за електронною адресою: meconomy@me.gov.ua.

Зауваження і пропозиції щодо проекту наказу приймаються до 19 березня 2012 року.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.