Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конкурси - Всеукраїнський конкурс "Винахід року" (2005-2016) - "Винахід року-2005" - Повідомлення


Підсумки всеукраїнських конкурсів з винахідницької діяльності
 
Під час проведення другої міжнародної виставки „Винаходи та інновації”, яка відбудеться з 10 по 13 квітня 2006 року, буде вручено нагороди переможцям Всеукраїнського конкурсу „Винахід – 2005” та Всеукраїнського конкурсу на нагороду ВОІВ для підприємств з інноваційною діяльністю.
 
10 березня 2006 року відбулось засідання Конкурсної комісії всеукраїнських конкурсів винахідницької діяльності, на якому підбито підсумки роботи та названо переможці конкурсів.
 
Завершення конкурсів приурочено, як і в минулі роки, до святкування Міжнародного дня інтелектуальної власності, що відбуватиметься в Києві у квітні поточного року. Головною подією стане проведення другої міжнародної виставки „Винаходи та інновації з 10 по 13 квітня у виставковому комплексі „КиївЕкспоПлаза” в рамках Тижня промислових технологій одночасно з низкою промислових та науково-технічних виставок.
 
В програмі виставки „Винаходи та інновації” передбачено різні заходи.
 
Це, перш за все, урочиста церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу „Винахід – 2005”, яка відбудеться в перший день– 10 квітня о 13.00 в конференц-залі № 6. Плануються зустрічі з керівництвом Державного департаменту інтелектуальної власності, привітання від органів влади, а також від Всесвітньої організації інтелектуальної власності.
 
Наступного дня, 11 квітня, відбудеться науково-практична конференція „Стратегічні рішення для бізнесу”. У роботі конференції візьмуть участь провідні фахівці сфери інтелектуальної власності, науковці, представники міністерств і відомств, юридичних компаній, громадських організацій, об‘єднань винахідників, підприємців та роботодавців, бізнес-консультанти, фінансові експерти, а також провідні спеціалісти Державного департаменту інтелектуальної власності, ДП „Український інститут промислової власності” та його філії „Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг”.
 
Третій день, 12 квітня, буде присвячено презентаціям технічних розробок учасників виставки.
 
Протягом усього часу роботи виставки відвідувачі та учасники матимуть можливість оглянути стенд Державного департаменту інтелектуальної власності, ознайомитись з роботою Інтернет-Біржі промислової власності.
 
На прохання Оргкомітету виставки, працівники Українського центру інноватики та патентно-інформаційних послуг створять Виставковий консультативний комітет, який функціонуватиме протягом усіх днів роботи експозиції, і де кожний учасник та відвідувач зможе отримати безкоштовні консультації з питань, пов‘язаних з набуттям правової охорони, використанням і захистом об‘єктів інтелектуальної власності.
 
Церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу на нагороду ВОІВ для підприємств з інноваційною діяльністю відбудеться у вересні 2006 року під час святкування Дня винахідника та раціоналізатора України.
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.