Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Нормативні і правові акти - Загальне законодавство України у сфері інтелектуальної власності - Постанови та розпорядження Кабінету Міністрів України - Деякі питання виконання Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту ІВ та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту ІВ


КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 23 травня 2012 р.                                    № 409

Київ

Деякі питання виконання Угоди про
співробітництво у сфері правової охорони
й захисту інтелектуальної власності та створення
Міждержавної ради з питань правової охорони
й захисту інтелектуальної власності

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Визначити Державну службу інтелектуальної власності, Міністерство внутрішніх справ, Міністерство культури, Антимонопольний комітет, Державну митну службу уповноваженими (компетентними) органами, відповідальними за виконання Угоди про співробітництво у сфері правової охорони й захисту інтелектуальної власності та створення Міждержавної ради з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності, підписаної 19 листопада 2010 р. у м. Санкт-Петербурзі.

2. Призначити повноважним представником Уряду України в Міждержавній раді з питань правової охорони й захисту інтелектуальної власності Дмитришина Володимира Степановича — заступника Голови Державної служби інтелектуальної власності.

3. Визнати такими, що втратили чинність, акти Кабінету Міністрів України згідно з переліком, що додається.

Прем’єр-міністр України                                     М. АЗАРОВ

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 23 травня 2012 р. № 409

ПЕРЕЛІК
актів Кабінету Міністрів України, що втратили чинність

1. Постанова Кабінету Міністрів України від 24 квітня 1993 р. № 297 “Про призначення представників України в Міждержавній раді з питань охорони промислової власності”.

2. Постанова Кабінету Міністрів України від 31 січня 2001 р. № 81 “Про призначення повноважного представника України в Міждержавній раді з питань охорони промислової власності”.

3. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 5 травня 2003 р. № 258 “Про визначення повноважних органів, відповідальних за виконання Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності” (Офіційний вісник України, 2003 р., № 18—19, ст. 863).

4. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 червня 2003 р. № 383 “Про призначення представника Уряду України в Спільній робочій Комісії держав — учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності”.

5. Постанова Кабінету Міністрів України від 2 червня 2004 р. № 732 “Про затвердження Положення про представника Уряду України у Спільній робочій комісії держав — учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності” (Офіційний вісник України, 2004 р., № 22, ст. 1507).

6. Розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 жовтня 2010 р. № 2030 “Про представника Уряду України в Спільній робочій Комісії держав — учасниць Угоди про співробітництво по припиненню правопорушень у сфері інтелектуальної власності”.

7. Пункти 1—3 змін, що вносяться до актів Кабінету Міністрів України з питань інтелектуальної власності, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2011 р. № 904 (Офіційний вісник України, 2011 р., № 67, ст. 2565).

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.