Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Доступ до публічної інформації - Система обліку публічної інформації - Положення про систему обліку публічної інформації


ЗАТВЕРДЖЕНО
Наказ Державної служби інтелектуальної власності України
від 04.07.2012 № 340-Н

 

ПОЛОЖЕННЯ

про систему обліку публічної інформації в Державній службі
інтелектуальної власності України

1. Це положення, розроблене на виконання законів України «Про інформацію» та «Про доступ до публічної інформації», визначає порядок, умови створення та ведення системи обліку публічної інформації в Державній службі інтелектуальної власності України (далі – система обліку), а також забезпечення публічного доступу до неї.

2. Система обліку – це електронна база даних, що містить інформацію про документи, які перебувають у Державній службі інтелектуальної власності України (далі – Державна служба).

3. Види публічної інформації, розпорядником якої є Державна служба, що включаються до системи обліку, наведено у додатку 1.

4. Створення та забезпечення функціонування системи обліку здійснюється адміністратором системи обліку.
Адміністратором системи обліку є головний спеціаліст фінансово-адміністративного відділу Державної служби.

5. Адміністратор системи обліку:
1) формує електронні облікові картки документів, розпорядником яких є Державна служба (додаток 2);
2) забезпечує внесення до системи обліку інформації про документи, які перебувають в Державній службі, згідно з обліковими картками;
3) забезпечує щотижневе оновлення інформації, яка міститься в системі обліку;
4) здійснює інші заходи щодо забезпечення функціонування системи обліку та доступу до неї користувачів.

6. Система обліку розміщується на офіційному веб-порталі Державної служби у розділі «Доступ до публічної інформації».

7. Розміщення системи обліку на офіційному веб-порталі Державної служби та її актуалізація здійснюється спеціалістом відділу громадських зв’язків Державного підприємства «Український інститут промислової власності» за поданням адміністратора системи обліку.

8. Внесення до системи обліку інформації про документи з обмеженим доступом відбувається згідно з Законом України «Про доступ до публічної інформації». Інформація, яка перебуває в Державній службі, є відкритою, окрім інформації, яка:

1) внесена до переліку відомостей, що становлять службову інформацію та якій надається гриф обмеження доступу «Для службового користування»;

2) обмежується при дотриманні таких вимог:
- виключно в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя;
- розголошення інформації може завдати істотної шкоди цим інтересам;
- шкода від оприлюднення такої інформації переважає суспільний інтерес в її отриманні.

9. Інформація про документи, розпорядником яких є Державна служба, вноситься до системи обліку на виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації» від початку функціонування Державної служби, створеної на підставі Указу Президента України № 1085 від 9 грудня 2010 року "Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади".

10. Внесення змін до системи обліку у разі виявлення неточності, помилки або зміни інформації про документ, внесеної раніше, здійснюється шляхом створення додаткової до існуючої облікової картки, із зазначенням у системі обліку факту внесення змін, змісту змін та дати вчинення таких дій.

11. Доступ до інформації, що міститься в системі обліку, здійснюється безоплатно через офіційний веб-портал Державної служби в мережі Інтернет.

12. Право на доступ до інформації, що міститься в системі обліку, має кожний користувач без будь-яких обмежень.

13. Користувачам системи обліку надається можливість для пошуку, перегляду інформації, копіювання інформації з системи обліку в цілому або її частин.

14. Безпосередній доступ до зареєстрованих у системі обліку документів надається користувачам на підставі інформаційних запитів, поданих до Державної служби на підставі та в порядку, визначеному Законом України «Про доступ до публічної інформації».

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.