Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Про ДСІВ - Міжнародна інтеграція - Проект технічної допомоги ЄС TWINNING - Методологія оцінки рівня піратства в Україні – процес розробки триває (25.02.2015)


Методологія оцінки рівня піратства в Україні – процес розробки триває

25 лютого 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) продовжено роботу в рамках проекту ЄС Twinning: головний радник Данського патентного відомства Кеннет Райт спільно з колегами з ДСІВ та представниками Департаменту організації митного контролю та оформлення Державної фіскальної служби України обговорили важливість розробки відповідної моделі методології оцінки рівня піратства в Україні.

Кеннет Райт упевнений, що завдяки трьом головним джерелам статистичних даних – інформація від правоохоронних та контролюючих органів, результати опитувань споживачів і показники відвідуваності піратських сайтів – можна розробити надзвичайно ефективну методологію:

– Визначати рівень піратства в державі – це нормальне явище для успішних та розвинених країн Європи, – відзначив данський експерт. – Вважаємо за доцільне розробити для України таку систему способів і прийомів оцінки зазначеного виду порушень, що використовується в країнах ЄС. І дані про різні аспекти роботи та детальна статистична інформація про затримання на митниці піратського та контрафактного товару, що їх надають колеги, які безпосередньо займаються організацією митного контролю, є значимою для нас у вирішенні питання розробки відповідної методології.

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.