Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конференції - XVІІ Міжнародна науково-практична конференція "Актуальні проблеми ІВ" (2011) - Робота конференції - Підсумки конференції


До нових зустрічей! Далі – буде!

У четвер 24 лютого 2011 року відбулося урочисте закриття XVII міжнародної науково-практичної конференції "Актуальні проблеми інтелектуальної власності" в м. Львів.

Підбив підсумки конференції заступник голови Держдепартаменту інтелектуальної власності Володимир Дмитришин:

– Дякую всім учасникам конференції за плідну роботу. Переконаний, що протягом цих трьох днів, проведених у Львові, ви отримали багато цікавої та корисної інформації. І сподіваюся, що результатом цьоготижневих зустрічей будуть гарні плоди праці на ниві інтелектуальної власності в майбутньому.

Дозвольте XVIІ Міжнародну науково-практичну конференцію "Актуальні проблеми інтелектуальної власності" оголосити завершеною.

Володимир Дмитришин

Учасники конференції поділилися враженнями від заходу

Голова Національного центру інтелектуальної власності Грузії Іраклій Гваладзе:

– Політика підтримки, охорони та захисту інтелектуальної власності стимулює людей до винахідництва, творчої діяльності, упровадження інновацій, а також створює підґрунтя для економічного зростання суспільства. У Грузії ми всіляко сприяємо розвитку технологій і намагаємося допомагати нашим винахідникам. У зв’язку з цим маємо підписаний Меморандум про взаєморозуміння в грузинському суспільстві. Пишаюся нашою співпрацею з Україною в напрямі вдосконалення системи правової охорони інтелектуальної власності, зокрема можливістю відвідувати заходи такого зразка. Повинен сказати, що конференція була гарно організована, тематичне наповнення секцій мене дуже зацікавило. Корисно було ознайомитися з деякими аспектами роботи відомств різних країн, зокрема досвідом українських колег. Також хочу зауважити, що міцна система захисту прав інтелектуальної власності є необхідною умовою для подальшої інтеграції наших країн у Європейське співтовариство, що дуже важливо. Дякую організаторам цього заходу за надану можливість збагатитися досвідом вирішення питань у сфері ІВ.

Іраклій Гваладзе

Нігіна Негматулаєва, директор Національного патентно-інформаційного центру Таджикистану:

– Мої очікування від конференції виправдалися: організація заходу – чудова, програма – конструктивна й насичена. Хочу відзначити високий рівень доповідей з питань географічних зазначень, охорони торговельних марок та інших – старалася не пропустити жодну секцію. Особливо запам’яталося засідання, присвячене захисту прав, – дуже цікавою була доповідь Інни Шатової, начальника відділу організації захисту прав Державної служби інтелектуальної власності. Вразили виступи українських суддів, які спеціалізуються на питаннях інтелектуальної власності.

Нігіна Негматулаєва

Айжан Амангельди, докторант НДІ приватного права Казахського гуманітарно-юридичного університету:

– Для мене як правника, звичайно, найбільш цікавою була секція, присвячена авторському праву, зокрема питанням практики правозастосування й захисту прав у мережі Інтернет. Із задоволенням відзначу високий професійний рівень українських суддів, доповіді яких були надзвичайно інформативними, – це Богдан Львов та Ігор Бенедесюк. Дуже хочеться подякувати організаторам заходу, особливо Нелі Полонській, – саме завдяки їй я отримала можливість відвідати цю конференцію.

Сергій Горященко

Сергій Горященко, начальник науково-дослідного сектору Хмельницького національного університету:

– Я вперше присутній на конференції такого рівня й дуже вдячний Державній службі інтелектуальної власності за запрошення. Більше за все мене цікавили питання охорони об’єктів інтелектуальної власності, оскільки наш університет активно займається винахідницькою та науково-дослідною діяльністю. Також я як винахідник сподіваюся, що в подальшому ми матимемо змогу спілкуватися на таких заходах не тільки з фахівцями сфери ІВ, а й з представниками бізнесу, адже питання впровадження винаходів в Україні розвинене недостатньо. Я задоволений результатом конференції – отримав багато інформації та мав змогу спілкуватися зі спеціалістами високого рівня.

Неля Полонська, Володимир Дмитришин, Михал Свантнер Олег Гуменюк
     
Лев Глухівський Марина Шенкаренко Петро Іваненко

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.