Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Семінари - Семінари щодо положень Сінгапурського договору та Мадридської угоди (14 - 16 березня 2011 року) - Семінар стосовно положень Сінгапурського договору про право товарних знаків (15 березня 2011 року) - Сінгапурський договір: переваги співробітництва


Сінгапурський договір: переваги співробітництва

У Державному підприємстві "Український інститут промислової власності" (Інститут) знову зібралися фахівці сфери ІВ для обговорення актуальних питань сьогодення. Семінар на тему "Положення Сінгапурського договору про право товарних знаків" організований Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ) у співпраці з Державною службою інтелектуальної власності України (Державна служба).

"Сінгапурський договір про право товарних знаків ратифікований Україною 15 квітня 2009 року. Участь держави в цьому договорі сприяє забезпеченню повної відповідності її законодавства нормам міжнародного права у сфері ІВ та має позитивні політичні та соціально-економічні наслідки для України", – зазначив заступник голови Державного департаменту інтелектуальної власності Володимир Дмитришин, розпочинаючи семінар.

– Договірними сторонами Сінгапурського договору є передові держави світу, і співробітництво між Україною та цими державами дасть змогу запроваджувати єдині механізми реалізації правових норм у сфері ІВ, що сприятиме підвищенню іміджу нашої країни в міжнародній спільноті, – підсумував Володимир Дмитришин.

Сінгапурський договір про право товарних знаків розроблений на основі прийнятих у міжнародній практиці норм та процедур, які віддзеркалюють сучасні тенденції у сфері охорони інтелектуальної власності, з метою розвитку пріоритетних напрямів цієї галузі й подальшої гармонізації чинних норм і правил, а також для спрощення процедур у сфері охорони прав на знаки. Положення Договору передбачають удосконалення технології у сфері передання інформації електронними засобами зв’язку, регулюють питання реєстрації ліцензій тощо.

Детальніше з основними положення Сінгапурського договору про право товарних знаків учасників семінару ознайомлять представник ВОІВ Ноель Муто й представники Відомства інтелектуальної власності Великої Британії – Натан Абрахам і Марк Стадлі.

У перспективі дня – розгляд низки важливих цікавих тем та обговорення виступів доповідачів.

Ноель Муто

Сергій Зотін та Володимир Дмитришин

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.