Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Семінари - Семінари щодо положень Сінгапурського договору та Мадридської угоди (14 - 16 березня 2011 року) - Семінар щодо роз’яснення положень Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків та Протоколу до неї (14 березня 2011 року) - Обговорюємо положення Мадридської угоди


Обговорюємо положення Мадридської угоди

Сьогодні розпочав роботу семінар, присвячений обговоренню положень Мадридської угоди про міжнародну реєстрацію знаків та Протоколу до неї. Захід організований Всесвітньою організацією інтелектуальної власності (ВОІВ) у співпраці з Державною службою інтелектуальної власності України (Державна служба) та відбувається на базі Державного підприємства "Український інститут промислової власності" (Інститут).

Відкрив семінар та привітав учасників заступник голови Державного департаменту інтелектуальної власності Володимир Дмитришин.
- Я вдячний ВОІВ за увагу до України як країни-члена Мадридського союзу, незаперечним підтвердженням чого є організація цього семінару. Обговорення практичних аспектів застосування Мадридської угоди та Протоколу до неї дуже важливе для України. Попит заявників на міжнародну реєстрацію знаків щороку зростає, про що свідчить статистика: у 2010 році з Міжнародного бюро ВОІВ до Державного департаменту інтелектуальної власності надійшло 7 974 міжнародні заявки, з них 6 644 – за Мадридською угодою та 1 330 – за Протоколом до неї. А до Міжнародного бюро надіслано 285 заявок від національних заявників – така їх кількість на 47 % перевищує показник попереднього року, – наголосив Володимир Дмитришин.

Від ВОІВ виступив старший юридичний радник відділу співробітництва з деякими країнами Європи та Азії Сергій Зотін.

Він привітав присутніх від імені Генерального директора Френсіса Гаррі та висловив глибоку подяку українській стороні за ініціативу щодо проведення семінарів у Києві.

- ВОІВ цінує зусилля України у сфері інтелектуальної власності, які докладаються нею, перш за все, на державному рівні. Ми пам’ятаємо минулорічний візит Генерального директора ВОІВ Френсіса Гаррі до України, проведені у зв’язку з цим важливі зустрічі з високопосадовцями та підписання Програми співробітництва між Кабінетом Міністрів України та ВОІВ на 2010 – 2012 роки.

І наші сьогоднішні семінари – це реалізація тих домовленостей, яких було досягнуто під час вищезгаданого візиту, – зазначив Сергій Зотін. Він також проаналізував аспекти охорони торговельних марок за кордоном.

Сергій Зотін

У ході семінару з доповіддю виступила Тетяна Демченко, старший юридичний експерт інформаційної секції юридичного відділу відділення міжнародних реєстрів Мадридської та Лісабонської систем ВОІВ (сектор брендів і промислових зразків). Вона висвітлила тему «Мадридська система для власників торговельних марок: сьогодення та майбутні перспективи». Зокрема, зупинилася на питанні, як використовувати Мадридську систему з метою отримання правової охорони торговельної марки за кордоном.

Також планується виступ координатора секції експертизи та реєстрації відділення міжнародних реєстрів Мадридської та Лісабонської систем ВОІВ (сектор брендів і промислових зразків) Хав’єра Дескомбеса, який висвітлить питання управління міжнародною реєстрацією.

Про досвід використання Мадридської системи в Україні розкаже Світлана Сухінова, начальник відділу міжнародних реєстрацій знаків для товарів і послуг Інституту.

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.