Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Доступ до публічної інформації - Про організацію забезпечення доступу до публічної інформації


Про організацію забезпечення доступу до публічної інформації

Сьогодні прозорість влади є однією з основних засад функціонування правової держави, в якій забезпечується участь громадськості у формуванні та здійсненні державної політики, її вплив на всі етапи процесу прийняття державних рішень, а також відкритий доступ до повної об’єктивної й достовірної інформації, якою володіють органи влади.

З набранням 9 травня 2011 року чинності Законом України «Про доступ до публічної інформації» розпорядники інформації, передбачені статтею 13 цього Закону, зобов’язані надавати та оприлюднювати публічну інформацію – відображену та задокументовану будь-якими засобами та на будь-яких носіях, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.

Державна служба інтелектуальної власності України є розпорядником інформації, якою вона володіє, зокрема інформації:

 • яка отримана або створена в процесі здійснення Державною службою інтелектуальної власності України своїх повноважень та яка перебуває у її володінні; 
 • яка отримана або створена у державній системі правової охорони інтелектуальної власності під час забезпечення діяльності Державної служби інтелектуальної власності України та яка перебуває у володінні Державної служби інтелектуальної власності України та державних закладів, що входять до сфери її управління.

Державна служба інтелектуальної власності України не є розпорядником інформації за запитами на інформацію:

 • стосовно інформації інших державних органів України, органів влади інших держав, міжнародних організацій;
 • стосовно інформації, яка може бути отримана шляхом узагальнення, аналітичної обробки даних або яка потребує створення в інший спосіб.

Державна служба інтелектуальної власності України реалізовує права громадян на доступ до публічної інформації та вживає усіх необхідних для цього заходів.

Надання публічної інформації Державною службою інтелектуальної власності України здійснюється у відповідь на інформаційний запит з дотриманням вимог Примірного порядку складення та подання запитів на інформацію, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року № 583 "Питання виконання Закону України "Про доступ до публічної інформації" в Секретаріаті Кабінету Міністрів України, центральних та місцевих органах виконавчої влади".

Відповідно до вимог статті 19 Закону запити на інформацію можуть подаватися на вибір запитувача в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою).

Запит подається у довільній формі письмово (поштою, електронною поштою, факсом) або в усній формі (телефоном) за такими реквізитами:

  • на адресу вул. Василя Липківського, 45, м. Київ-35, МСП, 03680;
  • на електронну скриньку E.Orlovska@sips.gov.ua
  • за телефоном (044) 494-06-96; 
  • факсом (044) 494-06-67.

Для спрощення процедури оформлення такого запиту пропонуємо форму письмового запиту, що містить встановлені Законом реквізити.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.