Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конкурси - Всеукраїнський конкурс "Винахід року" (2005-2016) - "Винахід року-2008" - Оголошення про конкурс


Державний департамент інтелектуальної власності
 з 1 серпня 2008 року
оголошує Всеукраїнський конкурс
"ВИНАХІД – 2008"
 
Конкурс відкрито для підприємств, установ, організацій, дослідницьких груп, незалежно від їх відомчої підпорядкованості, форм власності та місця знаходження, а також для окремих фізичних осіб.
 
До участі в конкурсі приймаються винаходи та корисні моделі, що охороняються чинними патентами України, мають вагоме значення для розвитку науки і технології, підвищення якості життя та активізації діяльності людини.
 
Ознайомитись з Положенням про конкурс та отримати бланки анкет і заяв для участі в конкурсі можна в Українському центрі інноватики та патентно-інформаційних послуг (УкрЦІПІП) за адресою: бульв. Лесі Українки, 26, м. Київ, 01133, особисто, факсом, поштою або Е-mail: orgcom@ip-centr.kiev.ua, а також скопіювати з веб-сторінки УкрЦІПІП: http://www.ip-centr.kiev.ua/.
 
Конкурсні матеріали не пізніше 1 листопада поточного року направляються на адресу УкрЦІПІП. Дата відправки матеріалів визначається за поштовим штемпелем. На конверті має бути позначка "Винахід – 2008".
 
Контактний телефон у Києві: +38 (044) 285 82 40, факс: +38 (044) 494-06-13.
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.