Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Громадська рада - Оголошення членам Громадської ради при ДСІВ! (16 травня 2016 року)


 Оголошення членам Громадської ради при ДСІВ!

Державна служба інтелектуальної власності України (ДСІВ) інформує про те, що 17 травня 2016 року відбудеться засідання Громадської ради при ДСІВ за адресою: м. Київ, вул. Василя Липківського (Урицького), 45, 7-й поверх, конференц-зал.

При собі необхідно мати паспорт або інший документ, що посвідчує особу.

Початок реєстрації о 14 год. 00 хв.
Початок засідання о 14 год. 30 хв.

Порядок денний

1. Про затвердження планів роботи комітету з питань промислової власності та комітету з питань авторського права та суміжних прав

Доповідачі: Андрощук Г.О., Гандзюк Ю.М.

2. Про затвердження пропозицій до Орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю Державної служби інтелектуальної власності України на 2016 рік

Доповідачі: Андрощук Г.О., Гандзюк Ю.М.

3. Про розгляд результатів робочої групи щодо розгляду концепції реформування державної системи правової охорони інтелектуальної власності України

Доповідач: Андрощук Г.О., Абдуліна І.В., Боровик П.А., Гандзюк Ю.М., Кожевніков В.С., Черепов Л.В.

4. Про розгляд планів нормотворчої роботи Державної служби інтелектуальної власності України

Доповідач: Чернобай О.В.

5. Про аналіз та обговорення законопроекту № 4461 від 18.04.2016 (автор законопроекту Рибчинський Є.Ю.) «Проект Закону про внесення змін до Закону України «Про авторське право і суміжні права» щодо діяльності організацій колективного управління». Вказаний законопроект був розглянутий на засіданні комітету з авторського права та суміжних прав 26.04.2016.

Доповідачі: Гандзюк Ю.М.

6. Про аналіз та обговорення законопроекту № 3692 від 22.12.2015 (автор законопроекту Пташнік В.Ю.) «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо авторського права та суміжних прав». Вказаний законопроект був розглянутий на засіданні комітету з авторського права та суміжних прав 26.04.2016.

Доповідачі: Гандзюк Ю.М., Ступак С.К.

7. Про обговорення рекомендацій щодо внесення змін до статуту Державної організації «Українське агентство з авторських та суміжних прав». Вказане питання було розглянуто на засіданні комітету з авторського права та суміжних прав 26.04.2016.

Доповідачі: Гандзюк Ю.М., Ступак С.К.

8. Про визначення порядку денного та дати наступного засідання

Доповідач: Чернобай О.В.

9. Різне

 

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.