Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конкурси - Всеукраїнський конкурс "Винахід року" (2005-2016) - "Винахід року-2009" - Оголошення про конкурс


Увага! Конкурс!

Шановні винахідники та власники прав на винаходи і корисні моделі!

Державний департамент інтелектуальної власності оголошує з 1 серпня прийом матеріалів на Всеукраїнський конкурс "Винахід-2009".

До участі в конкурсі запрошуються підприємства, установи, організації, дослідницькі групи незалежно від їх відомчої підпорядкованості та місцезнаходження, а також індивідуальні винахідники і розробники. В ході конкурсу будуть розглянуті винаходи та корисні моделі, що захищені чинними патентами України.

Конкурс має на меті популяризацію винахідницької діяльності серед широких верств української науково-технічної громадськості, а також виявлення найталановитіших і перспективніших розробок для привернення до них уваги українських і закордонних інвесторів та виробників. Найцікавіші розробки будуть занесені до бази даних "Перспективні винаходи України".

Детальну інформацію про умови участі у конкурсі, правила підготовки матеріалів, критерії оцінки викладено у Положенні про конкурс. Ознайомитися з Положенням та отримати бланки заяв для участі у конкурсі можна в Оргкомітеті – Українському центрі інноватики та патентно-інформаційних послуг за адресою: бульвар Лесі Українки, 26, м. Київ, 01133, або на веб-сторінці Центру: www.ip-centr.kiev.ua. Прийом матеріалів триватиме до 1 листопада ц.р.

Контактна особа: Мартиненко Ганна Яківна, тел. (044) 285 8240, email: a.marty@ip-centr.kiev.ua.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.