Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конкурси - Всеукраїнський конкурс "Винахід року" (2005-2016) - "Винахід року-2010" - Оголошення про конкурс


Шановні винахідники та власники прав на винаходи і корисні моделі!

Державний департамент інтелектуальної власності оголосив про прийом матеріалів на Всеукраїнський конкурс "Винахід-2010", який розпочався 1 серпня 2010 року.

До участі в конкурсі запрошуються підприємства, установи, організації, дослідницькі групи незалежно від їх відомчої підпорядкованості та місцезнаходження, а також індивідуальні винахідники й розробники. У ході конкурсу будуть розглянуті винаходи та корисні моделі, які захищені чинними патентами України.

Мета конкурсу – популяризація винахідницької діяльності серед широких верств вітчизняної науково-технічної громадськості, а також виявлення найталановитіших і найперспективніших розробок для привернення до них уваги вітчизняних і закордонних інвесторів та виробників. Найцікавіші розробки будуть занесені до бази даних "Перспективні винаходи України".

Детальну інформацію про умови участі в конкурсі, правила підготовки матеріалів, критерії оцінки викладено в Положенні про конкурс. Прийом матеріалів триватиме до 1 листопада цього року.

Оргкомітет – філія "Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг" Державного підприємства "Український інститут промислової власності".

Адреса: бульвар Лесі Українки, 26, м. Київ, 01133.
Контактна особа – Мартиненко Ганна Яківна; тел.: (044) 285-82-40,
e-mail: a.marty@ip-centr.kiev.ua.

 

АКТУАЛЬНО

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

Наша адреса: вул. В. Липківського, 45, м. Київ-35, 03035, Україна
Консультації з питань авторського права (44) 498-37-08 (09);
з питань промислової власності (44) 254-38-13
Приймальня: тел. (44) 494-06-06; факс (44) 494-06-56

 

© 2008-2016 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.