Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Авторське право і суміжні права - Інформація - Видача контрольних марок (адміністративна послуга) - Одержання контрольних марок


Одержання контрольних марок

Відповідно до Закону України від 23.03.2000 № 1587-ІІІ "Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп’ютерних програм, баз даних" (далі - Закон) примірники аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних підлягають обов’язковому маркуванню контрольними марками перед введенням в господарський обіг.

Заяви про одержання контрольних марок подаються до Державної служби інтелектуальної власності України за адресою:
вул. Василя Липківського, 45, Київ-35, МСП, 03680.
Телефон: (044) 393-79-60 (62), факс: (044)393-79-61.

Для одержання контрольних марок імпортери, експортери та відтворювачі (далі - Заявники) примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних подають до установи документи, передбачені частиною першою статті 5 Закону:

1) заяву встановленого зразка;

2) копію статуту, установчого договору (у випадках, передбачених законодавством) - для юридичних осіб;

3) перелік найменувань примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних встановленого зразка із зазначенням творів, зафіксованих на цих примірниках (мовою, що використовується для оригіналу відповідного примірника);

4) копію державного посвідчення на право розповсюдження та демонстрування аудіовізуальних творів - фільмів;

5) копію договору про передачу (відчуження) майнових прав авторів і (або) суб'єктів суміжних прав або договори про передачу прав на використання аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних шляхом їх відтворення та розповсюдження примірників, починаючи з договору, за яким майнові права авторів і (або) суб'єктів суміжних прав або права на використання передаються на територію України, або починаючи з договору, за яким майнові права авторів і (або) суб'єктів суміжних прав або права на використання передаються від первинних суб'єктів авторського права і (або) суміжних прав (у разі виникнення цих прав на території України). Заявник подає копії зазначених договорів, а також оригінал договору, за яким безпосередньо заявникові передаються майнові права авторів і (або) суб'єктів суміжних прав або права на використання аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм,комп'ютерних програм, баз даних. До договорів, складених іноземною мовою, додаються їх переклади українською мовою, посвідчені в установленому порядку;

6) копію ліцензії на здійснення господарської діяльності з впровадження голографічних захисних елементів.

Заява та копії документів посвідчуються від юридичних осіб - підписом посадової особи заявника, який скріплюється печаткою, від фізичних осіб - особистим підписом заявника.

При повторному зверненні Заявника за одержанням контрольних марок документи, визначені пунктом другим та шостим не подаються.

Подані Заявниками документи на одержання контрольних марок розглядаються протягом трьох робочих днів.

У разі виникнення необхідності у перевірці інформації, зазначеної в документах на одержання контрольних марок, строк розгляду заяви може бути продовжений, але не більше ніж на 10 робочих днів, про що Заявник повідомляється в письмовій формі.

На підставі рішення про видачу контрольних марок та за умови подання Заявником копії платіжного документа з відміткою банківської установи про перерахування вартості контрольних марок до Державного бюджету України протягом двох робочих днів здійснюється виготовлення та видача контрольних марок.

Згідно з частиною першою статті 7 Закону вартість однієї контрольної марки складає один відсоток неоподаткованого мінімуму доходів громадян (0,17 грн).

Відповідно до частини 7 статті 5 Закону підставами для прийняття рішення про відмову у видачі контрольних марок є:

  • подання Заявником неповного переліку документів, зазначених у частині першій цієї статті;
  • подання Заявником документів для одержання контрольних марок, оформлення яких не відповідає вимогам цього Закону;
  • подання Заявником документів для одержання контрольних марок, що містять недостовірні відомості;
  • недодержання Заявником прав суб’єктів авторського права і (або) суміжних прав.

Рішення про відмову у видачі контрольних марок може бути оскаржено до суду в порядку, встановленому законом.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.