Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Літня школа - Літня школа ВОІВ в Одесі (19-30 липня 2010 року) - Щоденник - 9-й день (29 липня 2010 року)


Студенти ставлять школі з ІВ-2010 оцінку "відмінно"!

Останній лекційний день у Міжнародній літній школі з ІВ в Одесі розпочався презентацією Тшиманги Конголо (Всесвітня академія ВОІВ), присвяченою альтернативним способам вирішення спорів, пов’язаних із захистом доменних імен. Викладач навів низку прикладів та залучив студентів до участі в дискусії.

Він поділив аудиторію на підгрупи й дав кожній з них цікаві завдання, використавши в їх змісті відомі доменні імена. Серед проблемних запитань було, зокрема, таке: чи можна реєструвати доменне ім’я "Mr. A.R.Mani", яке дуже схоже на відоме "Armani"?

Продовжив роботу зі студентами Рон Марчант, який ознайомив слухачів із ситуацією, що склалася нині у світі навколо захисту прав ІВ.

По обіді студенти знову працювали в групах. На практичному занятті обговорювалися дві теми: "Патентні винятки" (керівник – Рон Марчант) та "Об’ємні торговельні марки" (керівник – Тшиманга Конголо). Напередодні викладачі дали студентам домашнє завдання – підготуватися до диспуту та написати доповіді. Це допомогло учасникам кожної групи виробити в ході дискусії спільний план дій для вирішення проблемної ситуації, яка була предметом обговорення на практикумі. Підсумковим завданням заняття було написання детальних письмових звітів.

Рон Марчант

Тшиманга Конголо


Під час невеликої перерви між заняттями Рон Марчант, який другий рік поспіль викладає в літній школі з ІВ в Україні, відповів на декілька запитань:

Чи задоволені Ви організацією навчання та роботою студентів? Чи виконали заплановане? – У мене склалося враження, що студенти минулого року були згуртованіші, аніж цьогорічні. Однак це зовсім не означає, що учасники школи-2010 слабші: вони дуже допитливі й рівень їхньої професійної підготовки надзвичайно високий. Так, я задоволений навчальним процесом. І дуже вдячний організаторам за можливість передати власні знання молодим спеціалістам та поспілкуватися з ними. Для мене особисто такий діалог виявився дуже корисним.

Цього року Ви змінили тематику презентацій. Чому?
– Так, торік я читав лекції на теми, які мали здебільшого технічну спрямованість, а цьогорічні можна назвати темами політичного характеру. Вони, на мою думку, більше відповідають реаліям сучасного життя, актуальніші, цікавіші для студентів. Я це бачу, і мені дуже приємно, що я зміг захопити студентів підготовленим матеріалом та привернути їхню увагу до глобальних світових проблем.

Які Ваші побажання студентам школи з ІВ? – По-перше, звичайно, хотів би побажати юним спеціалістам встигати пізнавати все нове, вбирати в себе знання, використовуючи кожну можливість для підвищення професійного рівня. По-друге, – знаходити достатньо часу для відпочинку та отримувати від нього задоволення. І, по-третє, під час навчання в школі використовувати таку гарну нагоду налагодити зв’язки з колегами з інших країн. Гадаю, це дуже допоможе майбутнім фахівцям у їхній професійній діяльності.

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.