Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Заходи - Конференції - V Міжнародний салон "Новий час" (2009) - Визначено переможців V салону у Севастополі


V міжнародний салон винаходів і нових технологій «Новий час»
(24-26 вересня 2009 року, м. Севастополь, АР Крим)

26 вересня 2009 року в м.Севастополь, АР Крим, закінчив роботу V міжнародний салон винаходів і нових технологій «Новий час». В організації заходу взяли участь Державний департамент інтелектуальної власності та ДП «Український інститут промислової власності».

Роботи, представлені на V салоні, оцінювали міжнародне журі на чолі з професором П’єром Фюм’єром (Бельгія) й Національне журі на чолі з представником України в Європейській асоціації ТРІЗ Антоном Карловим. До складу журі увійшли також представники Держдепартаменту інтелектуальної власності та Українського інституту промислової власності.

ОФІЦІЙНІ ПРИЗИ Й НАГОРОДИ САЛОНУ

ГОЛОВНИЙ ПРИЗ МІЖНАРОДНОГО ЖУРІ
Н. Салов, А. Харченко (Севастопольський національний технічний університет) – за розробку «Нові конструкції екранованих роторів газотурбінних двигунів».ПРИЗ «ЖІНКА-ВИНАХІДНИК»
Даніела Раду (Румунія) – за комплекс інноваційних розробок у галузі макромолекулярних технологій.ПРИЗ «МОЛОДІЖНА ІНІЦІАТИВА»
Л. Усанова, А. Усанова, А. Скрипаль (м.Саратов, РФ) – за розробку «Спосіб діагностики параметрів життєдіяльності людини під час кольоровомузичної дії».ПРИЗ «СОЦІАЛЬНА ТЕХНОЛОГІЯ»
В. Гоч, В. Селіщев (м. Севастополь; м.Москва, РФ) – за розробку концентраторів енергії.ПРИЗ «СИМПАТІЯ ВІДВІДУВАЧІВ»
А. Коробов (м.Харків) – за розробку комплексу фототерапевтичних пристроїв.ПРИЗ ПРЕСИ
В. Левченко (Московський державний університет ім.М.Ломоносова, РФ) – за комплекс розробок медичного призначення та за оформлення експозиції.ПРИЗ «КРАЩИЙ ТОВАРНИЙ ЗНАК» Науково-виробниче об’єднання «Іскра» (м.Перм, РФ).Інші нагороди V салону

Дипломами Севастопольської міської державної адміністрації нагороджено професорів Володимира Кулікова, Василя Гоча, Любов Артюхову (Україна); Харіндера Сінгха Срао (Індія); Володимира Петряшева (РФ) та інших.


Приз міністра економіки України вручено Національному технічному університету «Харківський політехнічний інститут».

Нагороди Держдепартаменту інтелектуальної власності

Спеціальний приз вручено науково-виробничій компанії «Укртранском» (м.Київ) за «Спосіб інтенсифікації спалювання газоподібного палива».

Грамотами та знаками «Творець» нагороджено професорів:
• В. Кулініченка, Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Шупика (м.Київ);
• О. Сала, Харківський інститут рослинництва ім. М. Юр’єва;
• М. Гончаренко, Харківський національний університет ім. В. Каразіна;
• Н. Суботу, Харківський національний педагогічний університет ім. Г. Сковороди;
• Т. Пінчук, директора Севастопольського політехнічного ліцею.Грамотами Держдепартаменту за сприяння інноваційного розвитку та винахідництва в Україні нагороджено:
• голову міжнародного журі, професора П’єра Фюм’єра (Бельгія);
• керівника Бельгійської палати винахідників, члена журі Марію Чанг Ленг;
• голову Санкт-Петербурзького міського та Ленінградського обласного відділень Всеросійського товариства винахідників і раціоналізаторів, професора В. Чернолєса;
• ректора Українського морського інституту А. Новікова (м.Севастополь).

Спеціальний приз Українського інституту промислової власності вручено Прикарпатському національному університету ім.Стефаника за «Електродний матеріал для суперконденсаторів».

У межах V салону «Новий час» також відбулося нагородження відзнаками міжнародних та зарубіжних організацій. Орденом Шевал’є Бельгійської палати винахідників нагороджено голову Держдепартаменту інтелектуальної власності Миколу Паладія; почесними медалями Міжнародної академії авторів наукових відкриттів і винаходів ім. О. Попова – директора Українського інституту промислової власності Аллу Жарінову та члена міжнародного журі, заступника начальника відділу громадських зв’язків цього інституту Ларису Демидову; члена міжнародного журі, першого заступника директора цього ж інституту Лева Глухівського – медаллю ім. Ю. Кондратюка Федерації космонавтики Росії та листом-подякою від Севастопольської міської державної адміністрації за активну участь в організації V салону.

Золоті медалі Міжнародного салону «Новий час» за видатний внесок у розвиток інтелектуальної власності в Україні та міжнародне співробітництво в інноваційній діяльності отримали установи державної системи правової охорони інтелектуальної власності, співорганізатори салону – Держдепартамент інтелектуальної власності, ДП «Український інститут промислової власності» та його філія «Український центр інноватики та патентно-інформаційних послуг».

Федеральне агентство з науки та інновацій Російської Федерації відзначило діяльність Українського інституту промислової власності спеціальним призом та дипломом.

Багатьох учасників V салону нагороджено також іншими спеціальними призами винахідницьких, інноваційних, наукових організацій країн, представники яких взяли участь у роботі заходу.

За результатами роботи V салону Союз обдарованої молоді України визначив кандидатури для спеціальних нагород. Ними стали Михайло Краснюк (м.Севастополь), Олександр Жамба (м.Тульчин), Антон Сошніков (м.Донецьк), Юрій Закускін (м.Оріхів Запорізької обл.). Нагороди переможцям буде вручено наступного місяця.

Фоторепортаж

 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.