Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини10.04.2017   Від заявки до реєстрації

Протягом березня 2017 року надійшло 4698 заявок на об’єкти промислової власності (ОПВ). Серед заявок: 360 - на винаходи, 779 - на корисні моделі, 3364 - на знаки для товарів, 195 - на промислові зразки. Загальна кількість охоронних документів на ОПВ, зареєстрованих у березні, становить 2493.

 
07.04.2017   Про передачу прав на ОПВ у березні 2017 року

Протягом березня 2017 року відбувалась активна робота щодо реалізації завдань, спрямованих на проведення державної політики у сфері використання прав на об`єкти промислової власності, що мають правову охорону в Україні. За вказаний період до Державної служби інтелектуальної власності України надійшло 224 комплекти документів для внесення до відповідних державних реєстрів відомостей про передачу права власності на об’єкти промислової власності та про видачу ліцензій на їх використання.

 
07.04.2017   Надходження до ФГК у І кварталі 2017 року

Фонд патентної документації громадського користування (ФГК) Відділення інновацій ДП "Український інститут інтелектуальної власності" протягом I кварталу 2017 року поповнився патентною документацією на паперовому та електронному носіях, одержаною переважно у рамках міжнародного співробітництва.

 
06.04.2017   Співпраця з вищими навчальними закладами

5 квітня 2017 року в Державній службі інтелектуальної власності України відбулася зустріч виконуючого обов’язки Голови Антоніни Малиш та ректора Київського університету права Національної академії наук України Юрія Бошицького. Метою зустрічі було обговорення напрямів поглиблення двостороннього співробітництва у сфері інтелектуальної власності.

 
05.04.2017   Інформаційне повідомлення

Повідомляємо про оновлення бази даних он-лайн сервісу "Менеджер товарів і послуг" Мадридської системи, розміщеної на веб-сайті ВОІВ. Базу даних МТП актуалізовано ВОІВ відповідно до 11-ї редакції Міжнародної класифікації товарів і послуг для реєстрації знаків, зокрема, до неї включено 324 нових формулювання та враховано зміни до заголовків п’ятнадцяти класів і двадцяти двох пояснювальних приміток. Крім того, додано більше тисячі нових прийнятих ВОІВ формулювань.

 
04.04.2017   В Україні створено бібліотеку-депозитарій ВОІВ

Відповідно до домовленостей, досягнутих між Державною службою інтелектуальної власності України та Всесвітньою організацією інтелектуальної власності, в Україні створено бібліотеку-депозитарій ВОІВ.

 
03.04.2017   Загальний обсяг колекції CD-ROM та DVD у ФГК

Фонд патентної документації громадського користування (ФГК) призначений для забезпечення доступу широкого кола громадськості до патентної інформації, необхідної для вивчення та аналізу в процесі створення, правової охорони та використання об’єктів промислової власності. Cтаном на 31 березня 2017 року загальний обсяг колекції CD-ROM та DVD у ФГК становить понад 33 200 дисків.

 
30.03.2017   Регіональний директор CISAC подякував за чудову організацію семінару у Києві

На адресу Державної служби інтелектуальної власності України надійшов офіційний лист-подяка від Регіонального директора з питань співробітництва з країнами Європи Міжнародної конфедерації товариств авторів та композиторів (CISAC) Мітко Чаталбашева. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з міжнародною організацією та пропонуємо ознайомитися зі змістом листа.

 
27.03.2017   Слова співчуття

Висловлюємо слова співчуття з приводу смерті Володимира Жарова, колишнього першого заступника Голови Державного департаменту інтелектуальної власності України та Державної служби інтелектуальної власності України.

 
21.03.2017   Генеральний директор «АРМАВТОР» подякувала за відмінну організацію семінару у Києві

На адресу Державної служби інтелектуальної власності України надійшов офіційний лист-подяка від Генерального директора Громадської організації з питань колективного управління авторськими та суміжними правами «АРМАВТОР» Сусанни Нерсісян. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю з вірменськими колегами та пропонуємо ознайомитися зі змістом листа.

 
1 2  3  4 5  ...  100
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.