Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Готуємося до чемпіонату Європи з футболу "ЄВРО 2012" 29.10.2009

28 жовтня 2009 року відбувся регіональний науково-практичний семінар на тему "Набуття і захист прав інтелектуальної власності Об’єднання європейських футбольних асоціацій (УЄФА) та його комерційних партнерів".

Володимир Жаров

Відкрив семінар і привітав учасників перший заступник голови Держдепартаменту інтелектуальної власності Володимир Жаров. Він, зокрема, зауважив:

– Це перший з циклу науково-практичних семінарів, присвячених набуттю й захисту прав інтелектуальної власності УЄФА, які відбуватимуться в період підготовки до "ЄВРО 2012". Ми плануємо їх проводити в містах, де проходитимуть матчі чемпіонату. Бажано, щоб такі семінари набули форми особливого діалогу між аудиторією та доповідачами, щоб ми всі разом виробили відповідні механізми реалізації норм законодавства з метою ефективного захисту прав інтелектуальної власності УЄФА на території України.

Данило Юрченко

З привітальним словом також виступив Юрченко Данило, головний спеціаліст Координаційного бюро з питань підготовки та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 з футболу Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Вікторія Райчева Ірина Манцерова

Юрист Вікторія Райчева доповіла про основні завдання та функції Місцевого організаційного комітету "ЄВРО 2012 Україна".

У ході заходу учасники семінару прослухали та обговорили виступи фахівців з питань набуття та захисту прав інтелектуальної власності. Серед них такі:

- "Нормативно-правове забезпечення охорони прав інтелектуальної власності УЄФА в Україні".

Доповідач: Жаров В.О., перший заступник голови Держдепартаменту.

- "Деякі питання організації та проведення в Україні фінальної частини чемпіонату Європи 2012 року з футболу".

Доповідач: Горнісевич А. М., заступник директора ДП "Український інститут промислової власності".

- "Положення Угоди про проведення фінального турніру УЄФА чемпіонату Європи з футболу™ 2010/12 та інших нормативних актів УЄФА щодо охорони та захисту його прав інтелектуальної власності".

Доповідач: Манцерова І. Ю., начальник відділу заходів з охорони інтелектуальної власності ДП "Український інститут промислової власності".

- "Можливості Держмитслужби України щодо захисту прав інтелектуальної власності УЄФА на сучасному етапі".

Доповідач: Рудольський О.М., головний інспектор відділу захисту прав інтелектуальної власності управління заходів торговельної політики Держмитслужби України.

- "Заходи Міністерства внутрішніх справ України по захисту прав інтелектуальної власності УЄФА". 

Доповідач: Мельникович О. Б., старший оперуповноважений в особливо важливих справах департаменту Державної служби боротьби з економічною злочинністю МВС України.- "Паразитичний маркетинг як вид протизаконної діяльності, що завдає шкоди УЄФА, засоби боротьби з ним".

Доповідач: Василенко М. О., заступник начальника відділення розробки законодавства у сфері промислової власності ДП "Український інститут промислової власності".

Підбиваючи підсумки, Анатолій Горнісевич зазначив:
– Зважаючи на активність учасників і значний інтерес до теми захисту прав інтелектуальної власності УЄФА, сподіваюся на подальшу плідну роботу в цьому напрямі.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.