Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Відзначено Міжнародний день ІВ 27.04.2009

Вчора світова спільнота відзначила Міжнародний день інтелектуальної власності. У п’ятницю в Україні відбулися заходи, присвячені цьому святу.

24 квітня 2009 року у рамках заходів, приурочених до Міжнародного дня інтелектуальної власності, у ДП «Український інститут промислової власності» відбулися прес-конференція та науково-практична конференція «Стан та перспективи розвитку державної системи правової охорони інтелектуальної власності в Україні». 

У прес-конференції взяли участь голова Держдепартаменту інтелектуальної власності Микола Паладій, народна артистка України Руслана Лижичко, генеральний директор Українського музичного холдингу «Lavina Music» Едуард Клім, завідуючий сектором трансферу технологій Управління інвестиційної та інноваційної політики Секретаріату Кабінету Міністрів України, судовий експерт з питань інтелектуальної власності Олександр Пічкур та директор Державного підприємства «Український інститут промислової власності» Алла Жарінова. 

Під час заходу нагороджено переможців Всеукраїнського конкурсу «Винахід – 2008» та кращих представників творчої еліти України.

Відзначення цього дня в Україні відбувається з 2000 року. Організаторами свята виступають Державний департамент інтелектуальної власності та ДП «Український інститут промислової власності».

Фоторепортаж

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.