Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


До уваги заявників, патентних повірених, партнерів системи та інтелектуальної спільноти! 18.05.2017

У зв'язку з опублікуванням Постанови Кабінету Міністрів України від 11.05.2017 № 320 повідомляємо, що Державна служба інтелектуальної власності України (ДСІВ) з 19 травня 2017 року припиняє виконувати функції з реалізації державної політики у сфері інтелектуальної власності: діяльність, пов’язану з їх виконанням, відтепер здійснює Міністерство економічного розвитку і торгівлі України.

З метою безперервного надання адміністративних послуг та для забезпечення зручності заявників сайт ДСІВ деякий час продовжуватиме функціонувати виключно з інформаційною метою!

Також повідомляємо, що заявки на видачу охоронних документів подаються за такою адресою: м. Київ, вул. Глазунова, 1, контактні телефони для консультацій: (44) 254-38-13, (44) 285-85-88, (44) 498-38-60.

До уваги заявників! Форми бланків заяв офіційних документів з промислової власності та авторського права опубліковано на офіційному веб-сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України: Головна » Діяльність » Інтелектуальна власність » Бланки заяв.

Контактні телефони для консультацій з питань авторського права та суміжних прав: (44) 494-06-50 (51; 52)

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.