Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


До Дня Великої Перемоги! 05.05.2017

Шановні ветерани війни та співвітчизники!

Від імені Державної системи правової охорони інтелектуальної власності України дозвольте привітати вас із Днем Перемоги!

9 травня 1945 року людство завоювало мир. Для нашої держави ця подія завжди матиме особливе значення. Нам українцям ще з часів Запорізької Січі доводилося відстоювати власне право на мирне життя. Велика Перемога вкотре об’єднала нас і зробила Україну сильнішою. Дорогою ціною наші пращури заплатили за перемогу над нацизмом. Схиляємо голову перед подвигом наших батьків і дідів. Вічна пам’ять тим, хто не повернувся з фронтів, і слава та земний уклін живим ветеранам! Нехай небо над вами й вашими родинами буде мирним та чистим!

Від усього серця бажаємо здоров’я, довголіття й добробуту, бадьорості духу та гарного святкового настрою!

Пам'ятаємо вас! Пишаємося вами!

 

 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.