Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Співпраця з вищими навчальними закладами 06.04.2017

5 квітня 2017 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбулася зустріч виконуючого обов’язки Голови Антоніни Малиш та ректора Київського університету права Національної академії наук України Юрія Бошицького. Метою зустрічі було обговорення напрямів поглиблення двостороннього співробітництва у сфері інтелектуальної власності.

Основні акценти діалогу стосувалися питань підвищення ефективності підготовки фахівців у зазначеній галузі, спільної організації відповідних заходів освітнього та просвітницького змісту й гармонізації національного законодавства з міжнародними нормами щодо охорони та захисту прав інтелектуальної власності. Крім того, було обговорено документ Всесвітньої організації інтелектуальної власності «Національний проект з політики в галузі інтелектуальної власності в університетах і наукових установах».

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.