Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Захист ІВ у сфері фармації на Legal Pharma&Medicine Forum 16.03.2017

15 березня 2017 року в Києві в готелі «Прем'єр Палас» відбувся Legal Pharma&Medicine Forum. У заході взяла участь начальник управління правового забезпечення промислової власності Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) Інна Шатова.

Захід організовано ЮФ ILF. Аудиторія учасників мала змогу під час панельних дискусій обговорити не лише гострі питання реформи системи охорони здоров'я України, а й юридичні аспекти доказування в судових справах щодо визнання знаків для лікарських засобів добре відомими.

Так під час четвертої сесії Legal Pharma&Medicine Forum «Захист інтелектуальної власності в області фармації» експерти, юристи, патентні повірені, судді та представники медичного бізнесу мали змогу опрацювати практичні кейси доповідачів, отримати відповіді на запитання про рішення Апеляційної палати ДСІВ та ознайомитися з конкретними судовими рішеннями щодо захисту назв лікарських засобів та патентних прав на такі засоби (генерики та орігинатори).

Інна Шатова прокоментувала рішення Апеляційної палати, наведені колегами-юристами як приклади, а також озвучила загальні підходи Апеляційної палати до розгляду справ, які стосуються торговельних марок для лікарських засобів.

Захист ІВ у сфері фармації на Legal Pharma&Medicine Forum

Захист ІВ у сфері фармації на Legal Pharma&Medicine Forum

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.