Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Комісія розглянула клопотання про використання назви «Україна» 06.03.2017

2 березня 2017 року в Державній службі інтелектуальної власності України відбулося чергове засідання Комісії з розгляду клопотань про використання назви «Україна» (Комісія).

Члени Комісії розглянули 14 клопотань, які надійшли від заявників, та прийняли відповідні рішення, які будуть направлені заявникам у вставленому законодавством порядку: 8 – про задоволення клопотань, 5 – про відмову в задоволенні клопотань та 1 – про надання додаткових матеріалів.

До відома: компетентним органом, який розглядає клопотання про використання офіційної назви держави «Україна» в складі знака для товарів і послуг, є Комісія, завдання та зміст діяльності якої окреслені в Положенні про Комісію, затвердженому наказом Міністерства освіти і науки України від 07.10.2003 № 677 і зареєстрованому в Міністерстві юстиції України 14.10.2003 за № 931/8252 (Положення). Комісія є постійно діючим органом Державної служби (п. 1 Положення).

Організаційною формою роботи Комісії є засідання, що проводяться за рішенням голови Комісії.

Комісія розглянула клопотання про використання назви «Україна»

Комісія розглянула клопотання про використання назви «Україна»

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.