Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


До уваги заявників! 28.12.2016

Наказом Державної служби інтелектуальної власності України від 28.11.2016 № 432-н з 1 січня 2017 року вводиться в дію 11-а редакція Міжнародної класифікації товарів і послуг для реєстрації знаків (МКТП (11-2017)) у перекладі українською мовою та функціонує інформаційно-довідкова система (ІДС) "Міжнародна класифікація товарів і послуг для реєстрації знаків (Ніццька класифікація). Одинадцята редакція, версія 2017 року", доступ до якої надається на безоплатній основі.

МКТП (11-2017) охоплює зміни до версії 2016 року 10-ї редакції, прийняті на виконання рішень 26-ї сесії Комітету експертів Ніццького союзу (Комітет експертів), яка відбулась 25 - 29 квітня 2016 року у м. Женева, Швейцарська Конфедерація, а також усі поправки, що були прийняті за п'ять років перегляду 10-ї редакції відповідно до статті 3(7)(b) Ніццької угоди та внесені Міжнародним бюро Всесвітньої організації інтелектуальної власності.

Звертаємо увагу, що експертиза заявок на знаки для товарів і послуг, поданих після 1 січня 2017 року, проводиться згідно з МКТП (11-2017). Для зручності заявників створено таблиці, що містять перелік формулювань товарів і послуг, які зазнали змін, були модифіковані, вилучені повністю чи перенесені на окремі базові номери, переміщені з одного класу до іншого або внесені до тексту класифікації.

Крім того, звертаємо Вашу увагу на те, що для зручності складання або коригування переліків товарів і послуг за заявками відповідно до 11-ї редакції МКТП, буде оновлено й 18 мовних версій програми ВОІВ "Менеджер товарів і послуг Мадридської системи", серед яких і українська.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.