Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


На Arzinger IIPC про конкуренцію у сфері інтелектуальної власності 15.11.2016

11 листопада 2016 року представники Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) узяли учать у роботі Arzinger International Intellectual Property Conference (IIPC).

На заході було розглянуто низку важливих питань. Зокрема, учасники конференції Arzinger IIPC обговорили процеси реформування сфери інтелектуальної власності (ІВ); діяльність Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) з поширення політики щодо ІВ; можливість створення спеціалізованих судів у галузі ІВ; проблеми авторського права та прав промислової власності.

Секція «Інтелектуальна власність та недобросовісна конкуренція» проходила у форматі «study case» і викликала жваву дискусію. Одним зі спікерів цієї секції була начальник управління правового забезпечення промислової власності ДСІВ Інна Шатова. Вона взяла участь у роботі над кейсами (побудованими на реальних випадках з практики Антимонопольного комітету України й судових справ), проаналізувавши торговельні марки як з позиції використання різних підходів до реєстрації цих об’єктів промислової власності, так і з точки зору їх використання на упаковках і вивісках. Інна Шатова окреслила теоретико-практичні аспекти проблем конкуренції у сфері ІВ, зловживання правами на знаки для товарів і послуг, а також можливості використання зазначених об’єктів на товарах і упаковках; проаналізувала, як перераховані питання регулює українське законодавство.

Учасниками форуму були представники бізнесу та влади, колеги з ВОІВ, Мінекономрозвитку, Антимонопольного комітету України та НАПрН України, судді з Господарського суду м. Києва, адвокати з Голландії, Литви, Росії, а також юристи вітчизняних фірм і корпорацій.

На Arzinger IIPC про конкуренцію у сфері інтелектуальної власності

На Arzinger IIPC про конкуренцію у сфері інтелектуальної власності

На Arzinger IIPC про конкуренцію у сфері інтелектуальної власності

Інна Шатова

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.