Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Засідання Наглядового комітету з питань реалізації проекту Twinning 04.04.2016

31 березня 2016 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбулося восьме засідання Наглядового комітету з питань реалізації проекту технічної допомоги Європейського Союзу (ЄС) Twinning «Удосконалення правової охорони та захисту прав інтелектуальної власності в Україні» (проект Twinning).

31.03.2016 Засідання Наглядового комітету з питань реалізації проекту TwinningВ.о. Голови ДСІВ Антоніна Малиш розпочала засідання зі слів подяки всім експертам і суддям з ЄС та України за підтримку та сприяння в реалізації вищезазначеного проекту.

Вона підкреслила, що, незважаючи на складне становище в нашій країні, реалізація проекту Twinning відбувається без суттєвих затримок завдяки активній та ефективній співпраці фахівців ДСІВ й усіх партнерів проекту, а також високому професіоналізму європейських експертів.

«З приємністю відзначу, що 6 квітня буде два роки нашому плідному співробітництву. Ми багато чого змогли досягнути за цей час і можемо похвалитися позитивними зрушеннями. Але обрання європейського вектора вимагає від України вирішення чи доопрацювання ще низки питань. Не маю жодних сумнівів у надзвичайній важливості проекту Twinning для подальшого ефективного розвитку та вдосконалення української системи правової охорони інтелектуальної власності (ІВ). Сподіваюся, що з вашою допомогою в нас все вийде», – зазначила у своєму зверненні до учасників засідання в.о. Голови ДСІВ Антоніна Малиш.

У свою чергу, керівник проекту Twinning від ЄС Крістіна Фернандез відмітила високий рівень фахової підготовки спеціалістів ДСІВ та відзначила певний розвиток законодавчих ініціатив у сфері ІВ.

«Від імені європейської сторони можу сказати, що наразі ми частково задоволені процесом законотворення в Україні. Останнім часом робота в цьому напрямі дещо активізувалася. Проте основні надії ми покладаємо на наступний квартал», – наголосила Крістіна Фернандез.

Постійний радник проекту Twinning Пабло Роденас зосередив свою увагу на стислому огляді проведеної роботи за останні три місяці.

«Ми детально обговорили з нашими українськими колегами перспективи та можливі наслідки підписання Марракеського договору про полегшення доступу до опублікованих творів сліпих та осіб з вадами зору або іншими обмеженими можливостями сприймати друковану інформацію та Пекінського договору з аудіовізуальних виконань. Ми продовжили аналіз українського законодавства у сфері ІВ та разом з фахівцями ДСІВ працювали над розробкою необхідних законопроектів. Крім того, наші експерти провели низку семінарів для представників митниці та суду. Після тренінгів я чув тільки схвальні відгуки від їх учасників, тому маю надію, що наш досвід допоможе українській стороні в подальшій роботі», – підсумував Пабло Роденас.

За успішну реалізацію проекту Twinning європейським представникам подякував також начальник відділу захисту прав ІВ та експортного контролю Державної фіскальної служби України (ДФС) Олексій Гащицький.

«Наразі ми переживаємо досить нелегкий період: відбувається реформування митних органів, триває приведення українського законодавства до норм ЄС, – тож нині досвід Європи для нас особливо цінний. Проведені семінари містили корисні та цікаві практичні приклади й теоретичну частину. Крім того, у проекті Twinning за останні півроку взяли участь майже 100 наших спеціалістів, що є доволі високим показником», – поділився своїми враженнями від проектної діяльності Олексій Гащицький.

Піч час заходу було погоджено квартальний звіт і визначено дату конференції-закриття вищезазначеного проекту – 5 липня 2016 року.

Наостанок Антоніна Малиш запевнила, що ДСІВ всебічно сприятиме подальшій реалізації проекту Twinning та всіляко допомагатиме експертам, які приїжджатимуть в Україну.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.