Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


«Ефективна дистрибуція й завоювання ринку: юридичні аспекти» - I Всеукраїнський Форум 12.02.2016

11 лютого 2016 року представники Державної служби інтелектуальної власності України та Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) узяли учать у І Всеукраїнському Форумі «Ефективна дистрибуція і завоювання ринку: юридичні аспекти», організованому Адвокатським об’єднанням «Arzinger».

На заході було обговорено низку важливих питань, зокрема щодо паралельного імпорту, його впливу на розвиток бізнесу в Україні, а також ризиків і переваг, які відкриває перед правовласниками й споживачами застосування різних режимів вичерпання прав інтелектуальної власності.

Микола Потоцький, начальник відділу організації захисту прав та розгляду звернень Укрпатенту, доповів присутнім про законодавство, яке визначає режим вичерпання прав в Україні, практику його застосування судовими органами; а також про законодавчі ініціативи в цій сфері, пов’язані з уведенням в Україні національного режиму вичерпання прав інтелектуальної власності.

За словами Миколи Потоцького, ініціативи, які передбачають уведення в Україні національного режиму вичерпання прав, призведуть до підвищення ціни на певні товари. Пов’язано це з тим, що правовласники, отримавши такий правовий інструмент, блокуватимуть вихід на ринок неофіційних дистриб'юторів, що, у свою чергу, знизить конкуренцію на відповідному товарному ринку.

Учасниками форуму були представники бізнесу та влади, колеги з Антимонопольного комітету України й Департаменту організації митного контролю та оформлення Державної фіскальної служби України.

«Ефективна дистрибуція й завоювання ринку: юридичні аспекти» - I Всеукраїнський Форум

«Ефективна дистрибуція й завоювання ринку: юридичні аспекти» - I Всеукраїнський Форум

«Ефективна дистрибуція й завоювання ринку: юридичні аспекти» - I Всеукраїнський Форум

«Ефективна дистрибуція й завоювання ринку: юридичні аспекти» - I Всеукраїнський Форум

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.