Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


ДСІВ ініційовано зустрічі між ОКУ щодо розв’язання спорів та розгляду невирішених питань 18.01.2016

15 січня 2016 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбулася перша зустріч, присвячена розв’язанню спорів і розгляду невирішених питань шляхом переговорного процесу між представниками організацій колективного управління (ОКУ).

Учасниками вищезазначеного заходу стали фахівці ДСІВ, керівництво Державної організації «Українське агентство з авторських та суміжних прав» (ДО УААСП) та представники Музичного видавництва «УМІГ Мьюзік» в особі директора Мар’яни Вороніної й ГО «Платформа музичних видавців України» в особі директора Богдана Гловацького.

Нагадаємо, що анонсована на 15 січня цього року зустріч керівництва ДО УААСП з ОКУ та суб’єктами авторського права і (або) суміжних прав, у яких є невирішені спори із зазначеною організацією, за посередництва ДСІВ викликала широку зацікавленість громадськості. Було прийнято рішення провести низку індивідуальних зустрічей-переговорів керівництва ДО УААСП з організаціями, які висловили побажання врегулювати конфліктні питання за участі ДСІВ в якості посередника в переговорному процесі та надіслали заявку на участь у зустрічі.

У вступному слові Голова ДСІВ Алла Жарінова зазначила, що ДСІВ виконує посередницьку функцію в переговорах відповідно до ст. 4 Закону України «Про авторське право і суміжні права». Готовність ДО УААСП проводити такі заходи та бажання в конструктивний спосіб вирішувати проблемні питання є логічним наслідком започаткованого ДСІВ впровадження стандартів прозорості та якості діяльності організацій колективного управління.

У свою чергу, в. о. генерального директора ДО УААСП Анатолій Бойченко зауважив, що досягнення консенсусу шляхом переговорів є, безсумнівно, раціональним і запевнив у готовності зі свого боку докласти необхідних зусиль для якнайшвидшого вирішення відкритих проблемних питань.

Представниками Музичного видавництва «УМІГ Мьюзік» та ГО «Платформа музичних видавців України» було висловлено власне бачення напрямів подальшого вдосконалення діяльності ДО УААСП, озвучені проблеми, що безпосередньо турбують кожну з цих організацій, та досягнуто домовленості щодо отримання ґрунтовних відповідей на порушені під час обговорення питання в ході наступних зустрічей.

Представник Мінекономрозвитку Богдан Падучак у свою чергу зазначив, що усунення певних недоліків у роботі ДО УААСП, на яких було наголошено під час заходу, зробить її роботу більш ефективною для всіх без винятку суб’єктів авторського права і (або) суміжних прав, які співпрацюють з ДО УААСП.

Ініціативу щодо розв’язання спорів та розгляду невирішених питань шляхом переговорного процесу за участі ДСІВ в якості посередника було підтримано всіма учасниками зустрічі.

 

 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.