Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


ДСІВ та ВОІВ підписали Угоду про виконання Укрпатентом функцій МПО та ОМПЕ 24.12.2015

27 листопада 2015 року Державна служба інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Міжнародне бюро Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) підписали Угоду про виконання Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент) функцій Міжнародного пошукового органу (МПО) та Органу міжнародної попередньої експертизи (ОМПЕ) відповідно до Договору про патентну кооперацію (Угода).

Підписання Угоди є надзвичайно важливою подією як для всієї державної системи правової охорони інтелектуальної власності, так і для нашої країни в цілому, адже, безумовно, сприятиме підвищенню міжнародного іміджу України.

Нарешті ми маємо можливість співпрацювати з багатьма країнами світу – національними та регіональними патентними відомствами, заявниками, які здійснюють патентування за Договором про патентну кооперацію, та врешті-решт будь-якими зацікавленими особами. Укрпатент готовий надавати повний спектр послуг щодо проведення міжнародного пошуку та міжнародної попередньої експертизи.

Виконувати функції МПО та ОМПЕ Укрпатент розпочне з 5 лютого 2016 року.

Алла Жарінова

 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.