Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Завершила роботу 31-а сесія Постійного комітету з авторського права та суміжних прав 16.12.2015

Із 7 по 11 грудня 2015 року в м. Женева, Швейцарська Конфедерація, відбулося засідання 31-ї сесії Постійного комітету Всесвітньої організації інтелектуальної власності (Комітет) з авторського права та суміжних прав.

У заході взяв участь начальник відділу авторського права і суміжних прав управління методології права інтелектуальної власності Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» Сергій Заянчуковський.

Під час роботи Комітету було продовжено розгляд питань охорони прав організацій мовлення, обмежень і винятків для бібліотек та архівів, для освітніх і науково-дослідних установ та осіб з обмеженими можливостями.

Розгляд кожної з окреслених проблем супроводжувався жвавою дискусією представників країн-учасниць Комітету. Питання охорони прав організацій мовлення обговорювалися з урахуванням потреби їх поступової трансформації в проект нової міжнародної угоди. Зокрема, проаналізовано попередній варіант тексту визначень, об’єкта охорони та прав, що надаються.

Група питань, пов’язаних з обмеженнями й винятками з авторського права, висвітлила необхідність продовження пошуку компромісу в їх вирішенні та ретельної перевірки кожного конкретного випадку на предмет відповідності так званому триступеневому тесту, передбаченому в Бернській конвенції про охорону літературних і художніх творів.

Участь у засіданні дозволила українській стороні обговорити з представниками інших країн та міжнародних організацій законодавчі ініціативи Державної служби інтелектуальної власності України та з’ясувати ймовірні подальші тенденції розвитку правової охорони авторського права.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.