Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Відбулося засідання робочої групи з розробки Концептуальних засад розвитку сфери ІВ 15.12.2015

10 грудня 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбулося чергове засідання робочої групи з питань розробки Концептуальних засад розвитку сфери інтелектуальної власності України (Концептуальні засади).

Розроблення Концептуальних засад зумовлене потребою підготовки вихідних ідей, які мають лягти в основу Національної стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності України.

Концептуальні засади підкреслюють важливість правової охорони інтелектуальної власності та роль останньої в соціальному, культурному й економічному розвитку України; визначають бачення інтелектуальної власності, мету розвитку цієї галузі, задачі, які необхідно вирішити для досягнення вищезгаданої мети, принципи та основні напрями розвитку.

У листопаді цього року робочою групою було підготовлено вказаний документ та вирішено винести його на розгляд Науково-експертної ради при ДСІВ (НЕР). Після опрацювання проекту Концептуальних засад НЕР надала низку пропозицій для його вдосконалення.

Під час засідання 10 грудня члени робочої групи опрацювали та врахували пропозиції, висловлені НЕР, і погодили фінальну редакцію Концептуальних засад. Після схвалення НЕР зазначений документ буде направлено до Міністерства економічного розвитку і торгівлі України для врахування під час розробки Національної стратегії розвитку сфери інтелектуальної власності України.

 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.