Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Про патентний аудит ОПІВ 23.11.2015

20 листопада 2015 року на виконання доручення Голови Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) Жарінової А.Г. щодо проведення патентного та технологічного аудиту об’єктів права інтелектуальної власності (ОПІВ) відбулася зустріч співробітників Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» з Головою правління ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова Проценко В.О. та керівниками інженерно-конструкторських, науково-технологічних відділів, фінансових і юридичних служб. Зустріч відбулася в рамках виконання пілотного проекту «Інтелектуальна власність як інструмент інноваційного бізнесу».

Актуальність зазначеного проекту зумовлюється тим, що з 01 січня 2016 року набуває чинності економічна частина Угоди про Асоціацію України з ЄС, якою, зокрема, відкриваються національні ринки для товарів європейського виробництва.

У межах співпраці ДСІВ з Київською міською державною адміністрацією було визначено ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова як суб’єкт господарювання для проведення патентного й технологічного аудиту.

На сьогодні вищезгадане акціонерне товариство – це сучасне багатопрофільне підприємство, яке спеціалізується на розробці та серійному виробництві як електронних приладів різного призначення, так і виготовленні й постачанні механічних вузлів і деталей в країни Західної Європи. ВАТ «Меридіан» ім. С.П. Корольова зацікавлене у створенні спільних підприємств із зарубіжними партнерами з випуску нових видів конкурентоспроможної продукції.

Проведення пілотного проекту підтверджує значимість інтелектуальної власності для забезпечення конкурентних позицій національних виробників на європейському ринку.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.