Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Творча спільнота висловлює підтримку ДСІВ 20.11.2015

Відомі українські композитори та музичні продюсери висловили свою підтримку ДСІВ у проведенні кардинальних змін у сфері управління правами авторів та правовласників.

СКАН ЛИСТ 
 

Андрій Пасічник Андрій Пасічник – засновник компанії «MOON Records», яка видає та продюсує альбоми таких зірок, як Іван Дорн, Бумбокс, Jamala, The Maneken, Quest Pistols, Dan Balan, Еріка, Серьога, Loboda, Наталія Могилевська, ТІК, Гудімов, Океан Ельзи, ТНМК, Друга Ріка та інші.
 Володимир Бебешко Володимир Бебешко – український звукорежисер і музичний продюсер, створював аранжування пісень для Софії Ротару, Таїсії Повалій, Філіпа Кіркорова, Діми Білана, ВІА Гра та інші; власник «Студія Володимира Бебешко».
 Юрій Фалеса Юрій Фалеса – український продюсер, власник продюсерського центру Falyosa Family Factory, працював з Ані Лорак, Мікою Ньютон, Машою Гойя, групами «Mushmellow», «Бряц-Band», «ЛиДер», співробітничає з Velvet Music.
 Віталій Телезін Віталій Телезін – український продюсер, піонер вітчизняного музичного менеджменту, працював з групами «Табула Раса», «Океан Ельзи», співачкою Альоною Вінницькою.
 Руслан Квінта Руслан Квінта – музикант, композитор, співак, продюсер, сопродюсер групи «INDI»; писав музику до пісень з репертуару Софії Ротару, Ірини Білик, Андрія Данилко; автор музики до кінофільмів: «Жизнь врасплох», серіали «Кадетство» та «Я лечу».
 Олександр Злотник Олександр Злотник– народний артист України, композитор, автор симфонічних творів, музики до кінофільмів, мюзиклів; у його доробку понад тисяча пісень, серед яких: «Гай, зелений гай», «Маки червоні», «Батько і мати», «Горобина» та інші.
 Володимир Бистряков Володимир Бистряков – український композитор, піаніст, шоумен, автором музики до понад 20-ти кінофільмів та 36-ти мультфільмів; автор естрадних пісень (найвідоміша – «Куда уехал цирк» у виконанні Валерія Леонтьєва), інструментальних п’єс, музики до драматичних спектаклів.
 Іван Тараненко Іван Тараненко – український композитор, виконавець, член правління Національної спілки композиторів України (НСКУ), секретар правління НСКУ.
   

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.