Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


У ДСІВ відбулася зустріч європейських експертів з правовласниками 18.11.2015

17 листопада 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) постійний радник проекту Twinning Пабло Роденас, європейські експерти Кенні Райт і Філ Льюс зустрілися з представниками правовласників – Ігнатом Бережним (Асоціація музичної індустрії України) і Володимиром Ілінгом (Українська антипіратська асоціація).

Метою зустрічі стало обговорення питань щодо розробки методології оцінки рівня піратства в Україні.

Як відомо, останні кілька місяців фахівці ЄС вже проводили аналогічні зустрічі з правовласники.

За словами Пабло Роденаса, методологія оцінки рівня піратства в Україні вже розроблена – усі дані, необхідні для її підготовки, були зібрані та включені у відповідний документ за результатами попередніх місій європейських експертів. Проте не вистачає ще останнього компонента – показників продажу сектору індустрії – кіно та музики.

«Це важливі дані, без яких не можливо отримати остаточну суму збитків, яку враховує підготовлена методологія. Інформацію, якої наразі бракує, мають надати правовласники. Мені відомо, що така ситуація склалася не тільки в Україні. Подібна методологія розробляється й у країнах ЄС, де приватний сектор також не надав поки вищезгаданих даних», – відзначив постійний радник проекту Twinning.

Погодився з європейськими експертами й представник Асоціації музичної індустрії України. У свою чергу він зазначив, що для застосування вказаної методології потрібно отримати максимальну інформацію про легальні цифрові продажі гравців ринку інтелектуальної власності від рекордингових компаній і кінокомпаній.

«Профільні асоціації обов’язково займуться цим питанням. Ми будемо збирати необхідну інформацію, витребовувати її в учасників ринку. Дуже сподіваємося на їхнє розуміння та підтримку, адже ці дані потрібні нам всім для спільної справи – оцінки рівня піратства та ефективності законопроектів, які будуть прийматися, а також для результативної роботи правоохоронних органів», – пояснив Ігнат Бережний.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.