Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Делегація України бере участь у 16-й сесії Комітету з розвитку та інтелектуальної власності ВОІВ 09.11.2015

З 9 по 13 листопада 2015 року в штаб-квартирі Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) у м. Женева проходить 16-а сесія Комітету з розвитку та інтелектуальної власності (Комітет) ВОІВ. У засіданні Комітету бере участь українська делегація в складі представників Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) та Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент).

Серед питань, які будуть розглянуті під час роботи сесії, — пілотний проект з інтелектуальної власності (ІВ) для розвитку бізнесу в країнах, що розвиваються, та в найменш розвинених країнах; створення потенціалу щодо використання належної науково-технічної інформації для вирішення ідентифікованих проблем розвитку; ІВ та соціально-економічний розвиток; проект з ІВ та передачі технологій: загальні проблеми – спільне вирішення; діяльність щодо надання технічної допомоги у сфері співробітництва з метою розвитку, пов’язана з розробкою національних стратегій, політики та планів у сфері ІВ в країнах, що розвиваються; створення глобальної, регіональної й національної нормативно-правової та політичної бази, яка сприяє розвитку збалансованої системи ІВ; побудова сучасної та передової національної адміністративної інфраструктури ІВ; створення систем підтримки користувачів системи ІВ в країнах, що розвиваються; заохочення інновацій та творчості, а також доступу до знань та технологій у країнах, що розвиваються (включаючи проведення відповідних наукових досліджень); підготовка кадрів та зміцнення потенціалу в країнах, що розвиваються.

Участь української делегації в засіданні Комітету надасть можливість оцінити економічний, соціальний і культурний вплив роботи системи правової охорони ІВ в державах-членах ВОІВ, а також сприятиме імплементації в національному масштабі конкретних ініціатив, зокрема тих, що стосуються створення інфраструктури для підписання контрактів щодо прав ІВ в аудіовізуальному секторі та управління ними.

Також у фокусі уваги будуть інноваційні компоненти діяльності сучасного підприємства, створення та управління портфоліо з ІВ; питання вдосконалення звітності ВОІВ та її держав-членів для досягнення цілей Порядку денного у сфері розвитку; роль охорони та захисту прав ІВ в соціально-економічному розвитку держави; механізми можливої реалізації нових видів діяльності ВОІВ з метою сприяння доступу до інформаційного та творчого контенту; зміст довідників ВОІВ з різних питань ІВ, які в подальшому будуть розповсюджені для всіх зацікавлених сторін в Україні.

Генеральний директор Укрпатенту Андрій Кудін, який бере участь у заході, відзначає його високу важливість для державної системи правової охорони ІВ України. За його словами, робота представників України в межах 16-ї сесії Комітету ВОІВ з розвитку та інтелектуальної власності надає можливість безпосередньо впливати на процеси регулювання стратегічної cпрямованості та діяльності ВОІВ, більш ефективно відстоювати інтереси нашої країни в галузі ІВ.

 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.