Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


У Женеві проголосували за важливий для України документ! 06.10.2015

6 жовтня 2015 року під час засідання Асамблеї Міжнародного Союзу патентної кооперації (PCT), яке проходить у рамках 55-ї серії засідань Генеральної Асамблеї держав-членів Всесвітньої організації інтелектуальної власності (ВОІВ) у м. Женева (Швейцарія), одноголосно прийняті поправки до Угоди між ВОІВ та Державною службою інтелектуальної власності України (ДСІВ), що дозволить ДСІВ та Укрпатенту найближчим часом розпочати здійснення функцій Міжнародного пошукового органу (МПО) та Органу міжнародної попередньої експертизи (ОМПЕ).

Необхідно відзначити великий обсяг роботи, виконаної Державною службою та закладом експертизи задля отримання зазначених статусів. Нові якості, набуті національним відомством сьогодні, є величезним поштовхом уперед для всієї державної системи правової охорони інтелектуальної власності, – зазначила Голова ДСІВ Алла Жарінова, коментуючи результати голосування.

У своєму виступі перед учасниками Асамблеї Алла Жарінова запевнила Генерального директора ВОІВ Френсіса Гаррі в тому, що Україна, незважаючи на тимчасові складнощі в житті країні, залишається відданою спільним цілям удосконалення та зміцнення загальносвітової системи правової охорони ІВ, а також висловила всебічну підтримку діяльності ВОІВ, спрямовану на забезпечення стабільного та гармонійного співробітництва між усіма державами-членами.

 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.