Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Відбулося засідання колегії ДСІВ 25.09.2015

Минулого тижня відбулося засідання колегії Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ) під керівництвом Голови Алли Жарінової.

Одне з головних питань, яке розглядалося на засіданні, – удосконалення системи колективного управління. Зокрема, начальник управління державного нагляду за дотриманням законодавства у сфері інтелектуальної власності ДСІВ Антоніна Малиш охарактеризувала стан законопроектів, пов’язаних з колективним управлінням, і розповіла про поточні справи.

У свою чергу, Сергій Семенюк, член колегії, представник Секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти, висловив свою позицію щодо вищезазначених законопроектів:

– Кожен критерій у проекті закону має бути прописаний настільки чітко й прозоро, щоб не проглядалося лобіювання інтересів будь-яких окремих ОКУ та сприятливі умови для створення монопольного становища.

Крім того, Сергій Семенюк порушив питання про діяльність (та, зокрема, її прозорість) Державної організації "Українське агентство з авторських і суміжних прав" (ДО УААСП). Він наголосив, що ситуація зі зникненням коштів авторів не припустима і для з’ясування всіх обставин було б доцільно відсторонити керівництво ДО УААСП від займаних посад, аби мати змогу об’єктивно закінчити перевірку функціонування організації й зробити неупереджені висновки.

Члени колегії обговорили цю пропозицію, поділилися своїми думками та підтримали ініціативу колеги одностайно.

Серед питань, які розглядалися на колегії, також такі:

  • звіт про роботу ДП «Інтелзахист» за І півріччя 2015 року;
  • фактичні показники Фінансового плану Державного підприємства "Український інститут інтелектуальної власності" та виконання Плану фінансування розвитку та функціонування державної системи правової охорони інтелектуальної власності за 6 місяців 2015 року;
  • проект Фінансового плану Державного підприємства "Український інститут інтелектуальної власності" на 2016 рік та інше.

Щодо вищеокресленої проблематики, то члени колегії ухвалили відповідні резолюції, висловили пропозиції й надали рекомендації своїм колегам.

На інше засідання Колегії було перенесено питання про розробку та введення в дію механізму правового регулювання відносин, які виникають у процесах складання, подання й експертизи електронних заявок на об’єкти права інтелектуальної власності, а також про розширення функціональних можливостей і передачу в промислову експлуатацію системи подання електронних заявок.

На засіданні був присутній представник Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Рішення Колегії ДСІВ від 17 вересня 2015 року (PDF, 0,88 МБ)

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.