Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Будь свідомим – не купуй підробок: черговий етап просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» 04.09.2015

3 вересня 2015 року в парку ім. Тараса Шевченка навпроти головного корпусу КНУ відбулася чергова соціальна акція «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» у рамках просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні»!

Захід організовано Українським альянсом по боротьбі з підробками та піратством (УАПП) та Київською міською державною адміністрацією за підтримки Державної служби інтелектуальної власності України (ДСІВ), Державного підприємства «Український інститут інтелектуальної власності» та Державного підприємства «Інтелзахист».

Під час соціальної акції «Я купую справжнє! Я не купую підробок!» кияни, студенти та гості міста змогли, зокрема, дізнатися про проблему виробництва та споживання підробок, отримати поради експертів про те, як не купити підробку, та ознайомились із експонатами Музею підробок УАПП, виставленими на основній алеї парку. До уваги публіки було запропоновано зразки підробок: одяг, взуття, іграшки, різноманітні аксесуари, цигарки, леза для гоління, агрохімічні та хімічні засоби. Також усі бажаючі долучилися до роботи майстер-класу з графіті на тему боротьби з підробками.

До участі у заході долучилися представники МЕРТ, Державної митної служби України та судові експерти. 

 

 

 

 


 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.