Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


У ДСІВ відбувся семінар з питань практики проведення судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності 31.08.2015

28 серпня 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбувся масштабний семінар на актуальну тему: «Практика проведення судової експертизи об’єктів інтелектуальної власності: проблеми та шляхи вирішення».

За словами Голови ДСІВ Алли Жарінової, результати обговорення із зацікавленою громадськістю – патентними повіреними, юристами, адвокатами, судовими експертами, науковцями та спеціалістами сфери – питань призначення та проведення судових експертиз об’єктів права промислової власності в справах про порушення прав інтелектуальної власності (ІВ) допоможуть фахівцям уникнути помилок під час підготовки доказової бази у відповідній категорії справ та ефективно захищати права ІВ.

«Ми розуміємо важливість доказової бази для успішного розгляду справ, пов’язаних з об’єктами ІВ. Тому систематично на безоплатній основі проводимо практичні семінари для широкого кола зацікавленої громадськості. ДСІВ високо оцінює підтримку всіх зацікавлених експертів, які готові разом з нами працювати над удосконаленням застосування законодавства у сфері ІВ», – підкреслила Алла Жарінова.

Захід організовано ДСІВ спільно з Державним підприємством «Український інститут інтелектуальної власності» (Укрпатент).

Провідні фахівці ДСІВ та Укрпатенту проінформували учасників семінару про тенденції практики застосування законодавства у сфері ІВ та надали практичні рекомендації щодо формулювання питань, які ставляться на вирішення судової експертизи, збору та оформлення доказів, які подаються для дослідження судовим експертам.

Зокрема, начальник управління правового забезпечення промислової власності ДСІВ Інна Шатова із заступником начальника відділення експертизи заявок на винаходи, корисні моделі та топографії інтегральних мікросхем Укрпатенту Сергієм Торяніком розповіли колегам про «Застосування теорії еквівалентів під час встановлення обставин відповідності винаходу (корисної моделі) умові новизни при проведенні судової експертизи», заступник начальника відділу організації судового захисту прав Укрпатенту Микола Потоцький виступив з темами «Загальні проблеми призначення та проведення судової експертизи ОІВ» та «Встановлення обставин набуття розрізняльної здатності позначенням та їх вплив на застосування окремих підстав відмови у наданні правової охорони позначенням», а головний фахівець відділу організації судового захисту прав Укрпатенту Вадим Ресенчук зупинився на темі «Підходів до реєстрації об'єктів, що перейшли у суспільне надбання у якості знаків для товарів і послуг».

Ознайомитися з презентацією Інни Шатової та Сергія Торяніка «Застосування теорії еквівалентів під час встановлення обставин відповідності винаходу (корисної моделі) умові новизни при проведенні судової експертизи» можна за цим посиланням (PDF, 1,12 Мб).

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.