Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


ДСІВ, провайдери та правовласники співпрацюють над остаточною версією Антипіратського законопроекту 03.08.2015

3 серпня 2015 року в Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) відбулося продовження опрацювання проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту авторського права і суміжних прав у мережі Інтернет». Після аналогічної зустрічі, яка відбулася 20 липня, Голова Ради авторського права Угорщини Міхалі Фічор опрацював два антипіратських законопроекти, які були подані до Мінекономрозвитку у грудні 2014 року та у травні 2015 року, та надав свої коментарі. Рекомендації пана Фічора викликали серед присутніх жваву дискусію, зокрема, обговорювалися питання чіткої термінології, часу невідкладного реагування на виявлений піратський контент, а також боротьби з повторним його розміщенням.

Кожен із антипіратських законопроектів знайшов своїх прихильників. Так, проект закону, який був поданий до Мінекономрозвитку у грудні минулого року, підтримали Асоціація музичної індустрії України та ГО «Платформа музичних видавців України». Законопроект, який був поданий до вказаного міністерства у травні цього року, – адвокатське об’єднання «Юскутум», компанія MEGOGO.NET, Інтернет асоціації України та Український мережевий інформаційний центр. З метою доопрацювання зазначених законопроектів  фахівців ДСІВ, правовласники та представники провайдерів зустрінуться наступного тижня.

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.