Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Увага! Позачергове засідання Громадської ради 10.07.2015

Шановні колеги, члени Громадської ради при Державній службі інтелектуальної власності України (Громадська рада)! 14 липня 2015 року об 11:00 відбудеться позачергове засідання Громадської ради щодо ситуації з реформування сфери інтелектуальної власності.

До участі в заході запрошені зацікавлені працівники системи інтелектуальної власності України. Засідання Громадської ради є відкритим.

Попередня реєстрація осіб, які не є членами Громадської ради, а також для представників ЗМІ є обов’язковою та здійснюється за телефоном +380 (44) 494-06-81 або за електронною адресою press2@sips.gov.ua.

Місце проведення засідання: м. Київ, вул. Липківського, 45 (Урицького), Державна служба інтелектуальної власності України, конференц-зал (7-й поверх).

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.