Стартова сторінка Мапа сайту Написати нам
УКР ENG
 

Новини - Останні новини


Географічні зазначення охоронятимуться в Україні за нормами європейського права 24.06.2015

У Державній службі інтелектуальної власності України (ДСІВ) триває робота над імплементацією українського законодавства до норм законодавства ЄС.

22 червня 2015 року в рамках проекту Twinning відбулася робоча зустріч фахівців ДСІВ й Укрпатенту з міжнародним експертом, юристом департаменту правового забезпечення та міжнародних відносин Іспанського відомства патентів і торговельних марок Алехандрою Гонсалес. Цей захід був спрямований на завершення роботи над комплексним законопроектом з унесення змін до законодавства у сфері промислової власності. Європейський експерт у цілому схвально оцінила підготовлений Службою документ у частині внесення змін до Закону України «Про охорону прав на зазначення походження товарів».

Остаточні рекомендації щодо зазначеного проекту нормативно-правового акта будуть надані експертами до кінця цього тижня.

Наступна зустріч фахівців державної системи правової охорони ІВ з пані Гонсалес та її колегою Сільвією Наварез, головою відділу міжнародних відносин та співпраці із судами департаменту правового забезпечення та міжнародних відносин Іспанського відомства патентів та торговельних марок, відбудеться 24 червня. Захід буде присвячений адаптації Закону України «Про охорону прав на винаходи і корисні моделі» та Закону України «Про охорону прав на промислові зразки».

 

 Версія для друку Повернутися
 

АКТУАЛЬНО

Введено в дію нові міжнародні класифікації


З 1 січня 2017 року в державній системі правової охорони інтелектуальної власності введено в дію МПК-2017.01, МКТП (11-2017) та МКПЗ-11 у перекладі українською мовою та створено відповідні нові інформаційно-довідкові системи (ІДС), доступ до яких надається на безоплатній основі.

До уваги заявників!

Змінено реквізити рахунків для сплати коштів за деякі адміністративні послуги, реквізити рахунків для сплати державного мита за видачу охоронних документів в національній та іноземній валюті та реквізити поточних рахунків Укрпатенту, на які сплачуються збори за дії, пов’язані з охороною прав на об’єкти ІВ.

До відома органів виконавчої влади

ДСІВ звертає увагу органів виконавчої влади на зміни, внесені до Порядку використання комп’ютерних програм в органах виконавчої влади, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 10.09.2003 №1433.

Наші анонси

Пілотний проект ДСІВ

Ініціативи та пропозиції ДСІВ

ДСІВ у Facebook

Ми у FacebookЗапрошуємо відвідати нашу сторінку!

Електронна приймальня

TWINNING

 
Зареєструватися
Забули пароль?
 
 

 

© 2008-2017 Офіційний веб-портал Державної служби інтелектуальної власності України.
Всі права захищено.
При використанні матеріалів посилання на веб-портал обов'язкове.